Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolások! Ti még vissza...

Középiskolások! Ti még vissza akartok menni suliba idén?

Figyelt kérdés
Természetesen a kérdés elméleti. Teljesen mindegy, hogy mi most itt mit mondunk. Viszont kíváncsi vagyok arra, hogy ki mit gondol a témában. Én személy szerint mennék, mert egyre kevésbé díjazom a itthoni magányt. Emiatt eléggé unom a távoktatást. Ki szeretne menni normál körülmények között suliba újra és ki nem? Ha lehet a szavazás mellett írjatok indokot is!

2021. ápr. 14. 01:11
A kérdező szavazást indított:
Szeretnék suliba menni májusban.
Idén (Tanév.) már csak távoktatást szeretnék és nem akarok visszamenni.
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretnék suliba menni (11. osztályos vagyok). Se a biológia se a kémia fakt anyaga nem jön át nekem digitálisan. Nekem jobban fekszik a jelenléti oktatás.
2021. ápr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Mindenképpen! A távoktatásra alkalmatlanok a tanárok. Nem adják le a tananyagot megfelelően, de többet kérnek vissza, mint amit feladnak. Én már novemberben sem támogattam az ötletet. Sőt, 1 éve sem. Nálunk nagyon rossz. Persze tisztelet a kivételnek!
2021. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már mindegy, végzős vagyok.

De örülök hogy minket már nem rendeltek vissza.

2021. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Én személy szerint visszamennék. Nagyon szeretném látni az osztálytársaimat.
2021. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért pontoztatok le? Csak leírtam a véleményem.
2021. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Én mindenkinek zöldet adtam. Nem értem én sem miért pontoztak le téged ezért.

2021. ápr. 14. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Köszönöm kérdező. :)

Ez a lepontozóknak szól: Most azért, mert nektek "hülye osztálytársaitok vannak", másnak még lehet rendes és normális osztálya van. A kérdező feltett egy kérdést én meg csak válaszoltam rá.

2021. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!