Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes előkészítő?

Karinthy Frigyes előkészítő?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri az árát? Vagy csak pénzkidobás? Fel tud készíteni a felvételire? Nagyon érdekel mindenkinek a véleménye. (Tudom hogy van egy csomó ilyen kérdés de engem a mostani vélemények érdekelnek)

2021. ápr. 14. 01:45
 1/3 SajtosPogi001 válasza:
Szia! Én idén felvételiztem, és jártam Karinthys előkészítőre is. (Írásbeli és szóbeli felkészítőre is) Szerintem teljesen megéri az árát, nekem nagyon sokat segített és sokkal jobban teljesítettem a szóbelin és az írásbelin is mint vártam. A tanárok nagyon jófejek és segítőkészek,bármikor lehet tőlük kérdezni. A feladatok az előkészítőn szerintem nehezebbek voltak mint mondjuk az írásbelin, de szerintem ez nagyon jól felkészített engem is és a többieket is. Én csak ajánlani tudom!!! Ha van bármi kérdésed nyugodtan kérdezz
2021. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az írásbeli felvételihez nekem nem segített sokat, a szóbelihez hasznos volt.

Bekerültem :D

2021. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok! És köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 24. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!