Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az lehetséges, hogy felvettek?...

Az lehetséges, hogy felvettek? Többi lent!

Figyelt kérdés
A 2. megjelölt gimnáziumomban 31. voltam az ideiglenes rangsorban a véglegesben pedig csak 30. A többi gimnáziumban még nem ismerjük a végleges rangsorokat, és így betudjátok határolni ezt? A 4. Gimnáziumomban meg pedig 16-ból 18. Lettem. A 2. Megjelölt gimnáziumomban csak egyet csúsztam előre, és néztem, hogy minden évben ilyen 50-60-80-ik volt akiket felvettek, valamint volt egy ahol utolsónak azthiszem a 39. Jutott be. ez azért van mert felvettek az 1.-be?

2021. ápr. 14. 18:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést nem volt olyan, hogy 39.nek jutott be. Csak 60 és 80 közöttiek jutottak be utolsónak.
2021. ápr. 14. 18:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Végleges rangsort szerintem még nem tehet ki az iskola, mert április végén fog kiderülni, hogy kit hová vettek fel biztosan.
2021. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3. Már egy iskola kitette a weboldalára.
2021. ápr. 14. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Végleges listán csak 1 gimnáziumban szerepelhetsz, mert mindenképp csak 1 helyre vesznek fel. De egyszerre kapja meg az összes Gimnázium a végleges tanulói listát egy központi helyről, aminek még nincs itt az időpontja, tehát valamit félreértesz szerintem.
2021. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De ha mégis a végleges listát tették ki (ami elvileg lehetetlen, mert csak április 23-án lesz egyeztetett lista) akkor abba a gimnáziumba vettek fel ahol szerepelsz a végleges listában. Nem az előtte és nem az utána lévőbe, csak abba az egybe. A gimnázium ugyanis nem tudja te hányadiknak jelölted, az ideiglenes listákat egy központi program fésüli össze és oszt be téged a pontjaid alapján abba a gimnáziumba, amibe a rangsorod alapján legelőször elég a pontod. Majd ha ez megvan, értesíti a gimnáziumot. Az összes többi gimiben pedig lekerülsz a listáról, vagy azért mert nem fértél be a létszámba, nálad jobb ponttal jelentkezőkkel metélt, vagy azért mert a pontod elég lett volna, de bekerültél egy általad előrébb írt gimibe.
2021. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*megtelt, nem metélt
2021. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. ápr. 15. 00:15
 8/12 A kérdező kommentje:
De amúgy #5 nézd meg a teleki blanka gimnázium honlapját, ott kint van
2021. ápr. 15. 00:16
 9/12 A kérdező kommentje:
És a végleges rangsorban autómatikusan előrébb kerül az a gyerek aki elsőnek jelölte, mint aki pl. Másodiknak?
2021. ápr. 15. 00:24
 10/12 bbmarta ***** válasza:
Nem, ez nincs így!Egyáltalán semmilyen megkülönböztetés nincs az alapján, hogy hogy ki hanyadiknak jelölte az adott iskolát. És eléd nem is kerülhet be senki az ideiglenes listához képest, csak mögéd! Már csak 1 hét és kiderül! legalábbis a jobb fej gimiknél kiteszik még aznap a végleges listát, ahogy megérkezik a győri központból!
2021. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!