Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen (BME) a vizsgák...

Egyetemen (BME) a vizsgák online lesznek?

Figyelt kérdés

Jönnek az enyhítések, nyitnak az iskolák.


Félek ha azt mondják, hogy 2 hét múlva nyithat a felső oktatás, akkor elrendelik a BME-ben a jelenléti vizsgázást, mert akkor onnantól kezdve lesz 3 hét a vizsgákig.


Ez idő alatt pedig elvárható a lakhatás megteremtése, kollégiumokba beköltözés, albérlet találás stb...


Ti hogy látjátok? BMEn jelenléti lehet még a vizsgaidőszak?


Ha igen, mért? Ha nem, mért?

Esetleg valami benfentes infó? :D



2021. ápr. 16. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Az egyetem szerinted mióta iskola?
2021. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ami tárgyaim nekem most vannak egyből mondták csak hogyha meg lehet majd tartani a vizsgákat akkor inkább jelenléti írásbelit tartanának, ha nem lehet majd akkor online szóbelit. De a többi tárgyból inkább onlinera készülnek. Szerintem pont amiatt, mivel van aki nem tud egy vizsgára feljönni Budapestre, mert túl messze lakik hozzá, hogy ne kelljen itt is aludnia, inkabb onlineokat fognak tartani.

De ezt előre nyílván nem lehet megmondani.

Amennyire hamar lettek a tanárok is tájékoztatva a bezárásokkor is, valószínűleg ők se tudják még mi lesz.

2021. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De tény hogy az egyetemek nyitásáról eddig egy szó sem esett. (Előző voltam)
2021. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, tudom.


Csak az egyik vizsgám lényegében az online oktatáson múlik pici túlzással, ezért "izgulok".


1# Tudom, de mostanában gyorsan jöttek a oltások mennyiségéhez kötött enyhíttések bejelentéseik, így lazán eltudom képzelni, hogy valami ilyesmit is bejelent Orbán kb 1-2 hét múlva mondjuk 3.5 vagy 4 millió oltáshoz kötvet (csak mondtam valamit) és az például realisztikusan lehetséges lenne vizsgaidőszakig.


Azt is tudom, hogy nem feltétlenűl realisztikus a félelmem.

2021. ápr. 16. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!