Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megtartják a...

Szerintetek megtartják a szóbeli szakmai vizsgarészünket?

Figyelt kérdés

Eladónak tanulok, komplex szakmai vizsgát fogok tenni május végén, amely két részből áll: gyakorlati (60%) és szóbeliből (40%).

Az osztályfőnököm szerint meg lesz tartva, viszont én és az osztálytársaim úgy gondoljuk, hogy mivel a Covid miatt az érettségizőknek se lesz szóbeli vizsgájuk, így nekünk, a szakmunkás képzőknek sem fogják megtartani, csakis a gyakorlatit. Egyébként a tavalyi évfolyamnak sem volt szóbeli vizsgarészük.

Őszintén szólva én örülnék annak, ha nem lesz szóbelink, mert -40 tétellel kevesebbre kellene készülni.



2021. ápr. 16. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Szinte biztos, hogy nem lesz megtartva a szóbeli vizsga, még a szakmunkásoknak sem!
Ezt még nem lehet tudni, 50-50% az esélye!
Biztos, hogy meg fogják tartani, a szakmunkás vizsga teljesen más, mint az érettségi!
7 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mikor lesznek a szóbelik, ha lesznek?
2021. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%
Május 15 után
2021. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
1: nekünk május 20-án van kiírva a szakmai vizsgánk (egy napon lenne megtartva a gyakorlati és a szóbeli is).
2021. ápr. 17. 15:31
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Mostmár hivatalos, hogy nem lesz megtartva a szóbeli. Illetve kevesebb %-ot is kell elérni a ketteshez, mint tavaly.
2021. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
#4 forrás?
2021. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
56%
Aki mondta az olvasta az újonnan kiadott rendeleteket. Amit írtam az 100%, hogy így lesz, ez már megvan írva.
2021. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ez nem forrás...
2021. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%

Koszi a bizalmat mindenkinek🤣

Majd a hét folyamán úgyis piblikussá teszik mindenhol és akkor majd emlékezhettek az őrűlt csajra gyakorin aki előre megmondta.😝

2021. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8: Azt hiszem neked írtam privátot. Kíváncsian várom, hogy mikor fogják bejelenteni az állításodat.

Már csak az a kérdés merült fel bennem, hogy honnan/kitől tudod ezt az információt? Ugyanis se én, se senki más itt a gyakorin, még az én iskolámból sem tud senki erről az információról.

Szóval; honnét tudod? :I

2021. ápr. 19. 21:23
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
Akkor úgy látszik, hogy az én tájékozódásom ebben a témában jobb. Majd ti is meg fogjátok tudni, nem kell rám hallgatni. És abban igazatok van, hogy egyenlőre tényleg semmi nyoma sincs ennek, majd lesz.
2021. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!