Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okj képzésen szoktak megbukni?...

Okj képzésen szoktak megbukni? Felnőtteknek szóló

Figyelt kérdés
Felnőttképzés és fizetős. Nagyon félek. Ha esetleg megbuknék van pótvizsgára lehetőség? Vagy ez hogy működik?Tanulok készülök de sajnos nem megy minden.
2021. ápr. 18. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt van aki eleve feladja mielőtt meghúznák. Van pótvizsga, de a vizsgadíjat arra is meg kell fizetni.
2021. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Feladni nem fogom ha már ott vagyok megpróbálom amit tudok.

De legalább van pótvizsgára lehetőség.

2021. ápr. 18. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azt mondták okj-n, hogy kb. 80 % szokott átmenni a vizsgákon az embereknek, egy kicsit rá is páráztam a vizsgára, a szóbeli részénél úgy voltam hogy el se akarok menni mert azt hittem hogy úgyse fog sikerülni ezért nem is tanultam rá, aztán felhívtak onnét ahol volt az okj vizsga hogy hol vagyok, és hogy egyáltalán elmegyek-e. Végül elmentem de semmi kedvem nem volt hozzá, de valahogy így is sikerült négyesre.
2021. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 Milyen szakmai vizsga volt ez? Ha gondolod Privátban is jöhet a válasz.
2021. ápr. 18. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Informatikai rendszerüzemeltető
2021. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nahát kár volt félni sikerült.
2021. ápr. 23. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!