Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal lehet bejutni a...

Hány ponttal lehet bejutni a győri Révai matek-angol osztályába?

Figyelt kérdés
Idén felvételiztem és egy kicsit elkeserített az ideiglenes rangsor. Kb hány pont kell szerintetek a bejutáshoz?

2021. ápr. 19. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudod nézni az elmúlt évek adatait (a matematika-idegennyelvet kell nézni):

[link]

Amúgy én pár éve végeztem a Révaiban matek-angolon, és bár azóta több dolog változott, de nyugodtan írj, ha van valami kérdésed! :)

2021. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 231 ponttal a 27.matek-angol szakon első helyen megjelölve, szerintem sokan nem fognak kiesni többnyire mások is első helyen jelölik meg ezt a szakot. Max. 40. hely körüli lesz az utolsó felvett diák, és annak 226-225 pontja van most. De bármi lehetséges, hiszen sok diák jelölt be több győri iskolát is, többek között mi is... Hányadik helyen vagy jelenleg?
2021. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Jelenleg a 73. és 75. hely között vagyok. Én is ezt jelöltem meg elsőnek, a korábbi évek alapján a pontszámom elég, de majd kiderül.
2021. ápr. 19. 16:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg van még valaki aki ide jelentkezett?
2021. ápr. 19. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
En is vegeztem mar, 32. voltam ideiglenesen, 8. a veglegesen. Ha kerdesed van, nyugodtan irhatsz nekem is. :)
2021. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól kalkuláltam a végleges lista alapján 217 ponttal be lehetett kerülni idén, az pedig a 78.-79. helyezett. Remélem Neked is sikerült. A lányom bent van. :)
2021. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!