Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb/erősebb vagy...

Melyik a jobb/erősebb vagy épp a könnyebb iskola programtervező informatikus[fejlesztő] FOSZ-on?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyű diploma annyit is ér. Ha nem csak kódoló szakbarbár szeretnél lenni, nézz valami erős egyetemet, ahol megtanítanak a programozás szemléletére rendesen. BME vagy OE.
2021. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Könnyű diploma"? Egy oklevelet kapsz ami közelébe sem ér a diplomának, és egyébként sem erről szól a kérdés, hanem arról, hogy melyik egyetemen erősebb, melyiken gyengébb a képzés.

Lehetőleg olyanoktól jönne jól válasz, akik ilyen szakra jártak egy adott egyetemen, nem pedig olyanoktól, akik egyetemet csak facebook posztokon láttak és ennyi különbséget sem képesek észrevenni.


Köszi!

2021. ápr. 21. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Másodéves mérnökinformatikus hallgató vagyok. Nem értem, miért tetted fel a kérdést, ha nem tetszik a válasz? Kérdésedet megválaszoltam: a két legerősebb egyetem a BME és az OE. Ha tetszik, ha nem.


Ha viszont csak papírt szeretnél, mehetsz a Gábor Dénesre is, de ne csodálkozz, ha olyan állást is fogsz kapni, mint amennyit a FOSZ-os papírod ér...


De tessék, itt vannak kérésedre gyenge egyetemek/főiskolák:

Neumann János Egyetem, EKE, Pannon Egyetem stb

2021. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogd már fel te agyoniskolázott barom hogy engem kifejezetten a FOSZ-os képzést nézve érdekel olyanok véleménye, akik arra jártak/járnak, nem pedig BSC :D ennyire fogyatékkal élő nem lehetsz :D
2021. ápr. 23. 00:33
 5/6 anonim ***** válasza:
márpedig igaza van
2021. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is FOSZ hanem FOSZK. xD
2021. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!