Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok megtehetik, hogy...

Tanárok megtehetik, hogy hiányzásokra írnak be egyeseket?

Figyelt kérdés
Most lett kicsit elegem. 2 tanárom is ezt csinálja. Igazolt hiányzásokra írtak be egyeseket és nem csak akkor, amikor dolgozatot írtunk (mert itt hihették, hogy direkt lógunk). Osztályfőnöm szintén ezt csinálja, neki nem tudok szólni. Igazgató sem az aki ezzel bármit kezdene. Kinek tudnám ezt bejelenteni? Esetleg, nem jogos a felháborodásom?

2021. ápr. 22. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaphatsz érdemjegyet, amikor nem veszel részt az oktatásban. Ha az igazgató nem intézkedik, a tankerületnek kell szólni.
2021. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

De előtte mindenképpen igazolható módon jelezni kell az igazgatónak. Hivatalos levél, e-mail pl.

Mert a tanker. első körben úgyis azt fogja mondani, hogy az ig. hatásköre.

És egyúttal ne felejts el új iskolát is keresni :)

2021. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írhatnak be jegyet, ha igazoltan nem veszel részt órán. Én is azt tudom csak mondani, hogy először igazgató aztán tankerület.
2021. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem írhatnak be jegyet, ha igazoltan nem veszel részt órán"


Akkor se írhat be jegyet ha igazolatlanul nem vesz részt ez józan paraszti ésszel is tudható hiszen honnan is tudhatná az a tanár ez most igazolt vagy iglan hiányzás.... és ha Pistike másnapra igazolja akkor mi van.

2021. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem online oktatáson ha nem voltam jelen videó hívásban hiányzásra beírt a tanárom 2 eggyest... szóltam az osztályfőnökömnek és azt mondta ez az én dolgom járjak be órára...de othon családdal stb nem volt mindig megoldható hogy felvegyem a telefont...azota romlottak a jegyeim..persze most lehet szopatni azért hogy átmenjek év végén abbol a tantárgyból
2021. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!