Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus vagy ELTE-GTI?

Corvinus vagy ELTE-GTI?

Figyelt kérdés

Vegyesen hallottam hideget meleget az ELTE-ről, úgyhogy tapasztalatokat szeretnék hallani. Még mindig a Corvinus a legjobb vagy az ELTE át fogja venni a helyét?

Alapvetően azok a szakok érdekelnének, amik a GTI-n vannak, tehát pénzügy-számvitel, nemzetközi gazdálkodás, gazd-menedzsment és kereskedelem és marketing



2021. ápr. 22. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen mindegy, de egyébként a Corvinus a legjobb nevű gazdasági egyetem Magyarországon, úgyhogy nyilván azt írd be elsőnek, amúgy meg ha csak az eltére, bmere, bgere jutsz be, akkor is tökéletes.


Sokat ne várj ezektől a magyar képzésektől, már az első évtől kezdve sürgősen keress magadnak egy gyakornoki helyet minél nevesebb multinál, és told a karriered ezerrel.

2021. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Az ELTE kezdő gazdálkodástudományokban. Ennek tükrében ha csak a 2 között kell választani, akkor BCE.
2021. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Az ELTE nem kezdő gazdálkodástudományokban. 2017-ben a BME gazdasági kar legjava felállt és átköltözött az ELTE-re. [link]
2021. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem az a lényeg...
2021. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Hanem mi?
2021. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, hogy a tanári kar tapasztalt, de más a környezet, más az intézmény, és az intézménynek nincs tapasztalata gazdaságban... Azért a számvitelt előtt tanulni, mint a vállgazdot/mikrot...
2021. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Á oké akkor ezek szerint te oda jársz és elégedetlen vagy?


A számvitelt simán lehet a mikro/vállgazd előtt tanulni. Más ellenvetés?

2021. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Én már rég végeztem... és lehet, csak épp nem célszerű....
2021. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol végeztél? Gondolom ezek szerint nem a GTI-n, mert ott még nem végzett a 2018/2019. tanévben felvételt nyert évfolyam.
2021. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!