Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén hogy fognak...

Szerintetek idén hogy fognak változni az egyetemi ponthatárok?

Figyelt kérdés

Mérnök informatikai szakra jelentkeztem, tavaly a Covid miatt a minimum 280 pont volt a határ a megszokott 340 helyett. idén várható nagy emelkedés, szerény számításaim szerint minimum 350 pontom lesz, kell majd izgulnom?

tudom hogy ezt senki sem tudhatja csak esetleges tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.



2021. ápr. 24. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj, fog egy kicsit növekedni szerintem a ponthatár, de a 280-hoz viszonyítva és nem a 340-hez. Szerintem olyan 310 ponttal idén már bekerülhetsz majd oda.
2021. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idén 10%-al többen jelentkeztek egyetemre tavalyhoz képest, lesz egy pici növekedés, de nem hiszem hogy eléri a 340-et. Akik utoljára rendes érettségit tettek és a szóbelivel felhúzhatták az érettségi eredményeiket ők 2 éve végeztek, szóval akik esetleg tavaly nem jutottak be és idén megint megpróbálják ők ugyan olyan esélyekkel indulnak, mint te.
2021. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!