Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aktív félévben vagyok, de...

Aktív félévben vagyok, de szeptembertől másik szakra megyek. Mi van, ha hagyom az óraimat és a vizsgaimat, és nem csinálom meg őket? Vagy csinálok párat, de mondjuk alig lesz kredit belőle. Ilyenkor attehetnek onkoltsegre? Vagy bármi probléma?

Figyelt kérdés
ELTE BTK és PPKra megyek at. Ujrajelentkeztem. Mi van, ha hagyom az egész mostani vizsgaimat? Attesznek onkoltsegesre kredithiany miatt? Vagy ha újra felvesznek, akkor nem számít ez az egész?

2021. ápr. 29. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, hogy ilyenkor áttehetnek-e de én legalább megcsinálnám a vizsgákát, mert mi van ha eltudod őket fogadtatni. Nem baj ha nem csupa ötös, bár most ha jól tudom nektek szerencsére online lesz a vizsgaidőszak (nem úgy mint nekünk) így akkor következő félévekben nem kell annyi órára bejárnod. Ez szerintem mindenféleképp előny.
2021. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Új felvételnél nem számítanak a kreditek csak abból a szempontból, ha valamit el akarsz ismertetni.
2021. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem lesz az, hogy nincs meg most az x kötelező kreditmennyiseg, és emiatt onkoltseges formában kell tanulnom, ha jól értem.

Ami a targyakat illeti, nincs átfedés közöttük. Szabadon választható tárgyam meg van már elég, azokat elismertetem.

2021. ápr. 29. 17:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom egyébként a segítséget! :)
2021. ápr. 29. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A szabvalokkal vigyazz nem feltetlen ismerik el. En is mentem igy at PPKE-BTKra es volt olyan szabval amit elten csinaltam viszont ott nem tudtam elismertetni, mert nem volt ilyen tantargy
2021. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!