Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnaptól érettségi, mit...

Holnaptól érettségi, mit csináljak hogy ne izguljak, és holnap reggel is nyugodt legyek,amennyire csak lehet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Egy kupica pálesz
2021. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze :D aztán meg is kever
2021. máj. 2. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Semmit,ilyenkor kötelező izgulni.
2021. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ma pakolj be mindent a táskádba, amit csak lehet (toll, pót toll, személyi, a következő nap felhasználható segédeszközök, mint pl. töri atlasz szerdára), és készítsd ki este a ruhát, amit holnap felveszel. Ha valamit még nagyon át akarsz nézni, akkor tedd meg, de ne tanulj sokat, inkább pihenj, nézz meg egy szórakoztató filmet, olvass, vagy csinálj valami olyat, amit máskor szoktál szabadidődben. Feküdj le időben aludni, reggel pedig úgy kelj fel, hogy ne kelljen kapkodni. Egyél reggelit, ahogy szoktál (ha nem szoktál, akkor is egyél egy falatot). Ha máskor iszol kávét/teát, akkor igyál most is, de szerintem ne vigyél magaddal, mert felpörget a koffein (rossz értelemben). Vigyél viszont nasit, csokit, gyümölcsöt vagy bármit, amit szeretsz. És vizet is, hogy ne száradj ki. Indulj el otthonról időben, nehogy dugóba kerülj vagy hasonlók. És tudom, hogy hülyén hangzik, de ne izgulj, utólag nem fog olyan szörnyűnek tűnni az érettségi. Sok sikert! :)
2021. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
Dobjál be egy kis Xanaxot, ártani nem árt.
2021. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
De árt. Csökkenti a kognitív képességeket.
2021. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy egyszer vége és ami nagyon fontos nem ezen fog múlni az életed.
2021. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nézz filmet, olvass, vagy csinálj bármit ami eltereli a figyelmed. Mondjuk én kifejezetten örülök ha izgulok előtte mert utána megnyugszom ha kell, de ha nem izgulok előtte akkor viszont a vizsgán panikolok be, szóval lehet nem érdemes tenni ellene semmit
2021. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Én első nap iszonyúan izgultam, de nagyon egyszerű volt. Akkor úgy gondoltam, biztos másnap jön az, amitől féltem, hiszen valamitől féltem. Este végig tanultam az időt. Aggódva indultam el reggel, de az is könnyű volt. Aztán végeztem, és rájöttem, hogy már kettőn túl is vagyok! :o A harmadik volt az a tárgy, ami nem nagyon megy, de az is egész jó lett, az angolra már úgy mentem, hogy ez nem is érettségi, hanem valami nyári tábor játékos tesztje. Aztán pedig egyszer csak túl voltam az egészen. Szóval szerintem neked is magától el fog múlni az izgulás. :)

A szóbeli durvább, mert ott egy napra kell minden tudásodat felhalmozni. Viszont annak meg rögtön vége van.


Az írásbelinél engem az nyugtatott, hogy egy napra csak egy téma van, hogy nem kell szóban produkálnom magam, és egészen sok az idő rá. És utána már nem kellett bejárni a suliba.

2021. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Lepontoztátok az elsőt de ezt a módszert én is be fogom vetni holnap reggel.



Egyébként sok sikert kívánok mindenkinek! 😁

2021. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!