Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizők!Na Mizu, hogy...

Érettségizők!Na Mizu, hogy sikerült az érettségi?

Figyelt kérdés
Mesélj, hogy érzed, elkaszáltak, vagy összepuskáztál egy kettest vagy s.tréber vagy és tanultál, szivbol gratu mostmár nem diákok, hanem munkanélküliek vagytok! Vagy mentek egyetemre? ;) meseljetek? Nehéz volt?

#Érettségi, gyermeknyuzó, iskola, öreg schola, #Sok buli volt ott, elkaszáltak, potvizsga
2021. máj. 3. 18:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre a löketre volt szükségem, köszönöm :D.
2021. máj. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11 és pont matek előtt, mi? :D

Hát figyelj, sokan mondják, hogy jó motiváció vagyok :D

Sok sikert Neked! ;)

2021. máj. 4. 09:40
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Majd 11-én imádkozzatok értem! 💊⚗️❤️
2021. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
13 Én imatkozom erted, miből erettsegizel? :D
2021. máj. 4. 15:54
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Kémiából 😬
2021. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

15 az kemény nagyon, de ügyes leszel, az FE a vas, N a nitrogén úgy is az a lényeg, hogy ezeket osszekevered és kisul belole valami, meg hogy a kovalens kötést mindig gorcsre kell kötni ;)

Sok sikert kívánok , nem tan orvos leszel?

2021. máj. 4. 17:00
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Emelt magyar nem volt vészes annyira, de félek, hogy egyszerű feladatokat rontottam el. Naa mindegy.

A középszintű matekot nehezebbnek találtam, mint az előző éveket.

Holnap töri...hiába tanultam rá úgy érzem semmit nem tudok, de gyakorlásnál van amit tudok. Valamit nem is értek.. :D

Aztán csak angol és vége is. Alig várom

2021. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#16 A legfontosabb elemek: foszfor (P) , jód/urán (I)/(U), nátrium (Na) ennyi a lényeg.

Igen, az a terv :)

2021. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a bíztatást! :)
2021. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Igen a matek úgy hallom nehéz volt, de kihoztátok a legjobbat, túl vagytok rajta ;) örülök hogy magyar emelt nem volt vészes ;)


Töri miatt ne izguljatok, 1523 mohácsi csata, meg ilyenek lesznek, hány film készült Hitlerről, Dobó István megvédte az egri várat, könnyen jegyezhetőek ezek, Mária Terézia vagány uralkodó volt, Mátyás az igazságos, de mindez a múlt, a jövőbe kene tekinteni, 2004 Ben csatlakozott Magyarország az eu unióhoz ;) tuti lesz esszé, szépen fogalmazzatok, nyugodtan rizsázzatok, most úgy is kötelessége a ja íróknak elolvasni ;)

Jó lesz az Haj rÁ!



#18 igen, ennyit pont elég tudni kemiabol szerintem is! Viszont sok sikert neked, az orvos az egy gyönyörű szakma ;) nagyon figyelj oda ;)


19# szívesen ezen mindenki átesik, nehéz idoszak de hajrá! Jövőre Ti söröztök a TV előtt meg a fiatalabbak “szenvednek” de nektek most kell teljesiteni ;)

2021. máj. 4. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!