Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fognak nyitni a középiskolá...

Ki fognak nyitni a középiskolák és a felső tagozatok május 10-én, hétfőn?

Figyelt kérdés
Várom tanárok, diákok, szülők és a járványügyekben jártasak válaszát is! Szerintem egyébként nem.

2021. máj. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem. Ez a nagy nyitás, maszk nélkül mindenhol... Meglesz ennek még a böjtje. Így, hogy nincs is mindenki beoltva.
2021. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
81%

1

Egyetértek

2021. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
79%
nem nem nem nem nem NEM NEM!!!! nem nyitnak ki, november óta zárva vannak.. Ha kinyitnak, Orbán Viktornak Justin Bieberrel kell egy koncert keretein belül gargalizálni. Úgyhogy jobban jár ha ZÁRVA tartja.
2021. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 anonim ***** válasza:
89%
:D
2021. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
98%
3-as vagyok, komolyra fordítva a szót, van egy erős megérzésem, hogy szerdán-csütörtökön megszületik a döntés arról, hogy nem nyitják ki az iskolákat május 10-én.
2021. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
11%
De jókat fogok én röhögni a hét vége felé!
2021. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
86%
Ha mások szomorúságában találod az örömödet, akkor gratulálok, majd a karma vissza adja barátom. Vagy már talán vissza is adta, egy senkiházi munkanélküli lehetsz aki a gyakorikerdesekre veri 0-24.
2021. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 A kérdező kommentje:
Szerintem sem... November óta a középiskolák zárva vannak, a felsők március óta és mind a kettőnél már annyi tologatták, hogy alig van hitelessége neki... Szerintem ugyanaz lesz idén is, mint tavaly. Elkezdték a hatalmas nyitásokat, a nyarat átvészeltük kevesebb fertőzöttel, őszre meg majd lejár a hatékonysága a vakcinának és minden visszaáll a "koronás" helyzetbe. Pont a fiatalokat nem oltják és még a 16-18 éveseken is csak spekulálnak, meg elméletben gondolkoznak, gyakorlat nuku.
2021. máj. 3. 20:40
 9/122 A kérdező kommentje:
Különben az utolsó pár hétben csak az év végére készülődünk, semmi komoly nincs, ennek a kevéske kis egy hónapnak meg már semmi értelme, ha a diákok nagy része minimum a félévet, de rengetegen a háromnegyed évet digitálisban töltötték.
2021. máj. 3. 20:43
 10/122 anonim ***** válasza:
81%
Forza Géza te ki vagy, hogy röhögj más :(-ságán? És minek nyitnának ki a sulik? És amúgy ezeket az eltolásokat a kormány azért is csinálhatja, hogy a diákokat valamilyen szinten ösztönözze.
2021. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!