Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fognak nyitni a középiskolá...

Ki fognak nyitni a középiskolák és a felső tagozatok május 10-én, hétfőn?

Figyelt kérdés
Várom tanárok, diákok, szülők és a járványügyekben jártasak válaszát is! Szerintem egyébként nem.

2021. máj. 3. 19:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/122 anonim válasza:
97%

Annyira bírom, hogy mindig van valaki aki provokálja az embereket itt gyik-en, de le merném fogadni, hogy csak képernyőn keresztül nagy a szája, való életben, szemtől szembe egy nagy nulla :')

Géza, vagy bárminek is hívod magad, nincs életed? Keress egy hobbit, vagy ha élvezed az interneten való szánalmas ön-lejáratást, akkor hajrá, csak így tovább.


Egyébként...

A Gyik-en senki sem tud pontos választ adni a kérdésedre, csak tippelgetni tudunk, azzal meg nem vagyunk előrébb. Szerintem, és még rengeteg diák/szülő/tanár szerint felelőtlenség lenne kinyitni az iskolákat, de Orbánból kiindulva ki tudja mivel rukkolnak elő az utolsó pillanatban.

2021. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/122 anonim ***** válasza:
6%
2021. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/122 anonim ***** válasza:
87%
Ezt törölték le tegnap rejtélyes módon.. mégse nyitnak az iskolák?
2021. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/122 anonim ***** válasza:
86%
nem nyitnak le törölnek minden cikket és most nem is beszélnek róla annyira
2021. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/122 A kérdező kommentje:

Már 88.752-en aláírták a petíciót és még sokan fejezték ki támogatásukat.

[link]

2021. máj. 5. 13:08
 96/122 anonim ***** válasza:
2%
Még jó, hogy akik aláírták írták a petíciót, azoknak a nagy része, lusta suliba menni, meg tanulni. Csak a koronavírusra hivatkoznak. Házibulikba, meg teraszokra bezzeg mennek, ott nem érdekli őket a koronavírus. Tisztelet a kivételnek persze.
2021. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/122 anonim ***** válasza:
43%
#97, igen, tisztelet a kivételnek, de it pont a "nemkivétel" a kivétel. Nem kéne általánosítanod.
2021. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/122 A kérdező kommentje:
Még jó hogy odahánytad a végére azt a mondatot (bár van egy olyan érzésem, hogy csak kényszerből). Hát r*hadtul nem!!! Én nem tettem ki a lábam az utcára azóta, amióta nincs iskola, csak bevásárolni és rokonokhoz megyünk. Előtte is csak iskolába mentem. Amúgy az ugye megvan, hogy a jó iskolákban komolyabban veszik a digitális oktatást, sőt egyes helyeken még többet is kell tanulni??
2021. máj. 5. 13:21
 99/122 anonim ***** válasza:
77%
nem lesz csak hitegetik itt a tanárokat/diákokat tanárokat azért mert a legtöbb tanár örül a nyitásnak diákokat azért hogy tanuljanak
2021. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/122 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem miért kell ennyire ellenezni az iskolát. Aki akar hadd menjen, aki meg nem akar, az nem megy. Nem kéne ekkora pandémia eköré sem. Aki meg fél az oltassa bemagát, vagy maradjon otthon. Felesleges ezen összevitázni.
2021. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!