Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fognak nyitni a középiskolá...

Ki fognak nyitni a középiskolák és a felső tagozatok május 10-én, hétfőn?

Figyelt kérdés
Várom tanárok, diákok, szülők és a járványügyekben jártasak válaszát is! Szerintem egyébként nem.

2021. máj. 3. 19:56
 81/122 anonim ***** válasza:
83%
Tudod hol van Nickelsdorf? Győr mellett vagyis itt van biztos az indiai mutáns.
2021. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/122 A kérdező kommentje:

#82.

Virológus vagy?? Esetleg mikrobiológus, hogy ilyen jártas vagy a téren?? Az indiai mutánsra nem jó a vakcinák többsége, egyedül a Pfizer-Biontech és az orosz lehet jó rá, de egyenlőre még kísérlet alatt áll, mivel Indiában, ahol sok beoltott volt, annyira söpört a mutáns, hogy az utcán égetik egy, meg meszelik le az embereket, mert nincs hely, hova eltenni/eltemetni őket. Az első oltás védelme: 0! Annyira nagy védelmet ad, hogy maga a Pfizer-Biontech és a Sinopharm is újabban azt mondja, hogy még a két oltás sem ad eléggé jó védelmet a kórházba kerülés ellen, ezért lehet, hogy még három is kell. Az pedig hülyeség, hogy a megbetegedés vagy a megfertőződés ellen bármennyire is védne. NEM, volt aki beoltva halt meg (persze ez nem gyakori eset), megbetegedni ugyanúgy meglehet, megfertőződni, vírust hordozni meg pláne. A vakcina arra jó (az összes), hogy csökkentse a kórházba és a lélegeztetőgépre kerülés esélyét. Az egyik virológus professzor azt nyilatkozta, hogy már az eddigi nyitások is lehetséges termőföldet adtak, egy esetleges 4. hullám kicsírázásához.

2021. máj. 4. 19:16
 83/122 anonim ***** válasza:
15%

"Virológus vagy?? Esetleg mikrobiológus, hogy ilyen jártas vagy a téren??"

Ugyanezt kérdezem én is tőled.

2021. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/122 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Durván egy hét múlva derülhet ki, milyen hatása van a járványra a teraszokra szabadult tömegnek, az indiai mutáns pedig pillanatokon belül meg fog jelenni Magyarországon – mondta az ATV-nek Falus Ferenc volt országos tisztifőorvos.

A szakember a Start című műsorban kifejtette:


durván egy hét múlva derülhet ki, hogy milyen következménye van a teraszokra szabadult tömegnek,

a szakemberek az eddigi tapasztalatok szerint hetven-százhatvanezer pácienst tudnak egy nap alatt beoltani az első és a második dózist összeadva, így egy hónap alatt akár hárommillió oltás is összejöhet,

nagyjából hat hónapig védenek a vakcinák, és lassan arra készülhetünk, hogy az egészségügyi dolgozókat újra kell oltani, vagy el kell kezdeni vizsgálni, mikor lesz szükség egy újabb adagra,

az indai dupla mutáns kapcsán nagyon pesszimista, nem tudjuk biztosan, hogy melyik védőoltás milyen mértékben nyújt védelmet,

abban bízhatunk talán, hogy Angliában tömegesen megjelent, mégsem szorította ki egyelőre a brit mutánst, fertőzőképessége elég komoly, de nem tudjuk, komolyabb-e, mint a brit verzióé,

pillanatokon belül Magyarországon is meg fog jelenni az indiai mutáns,

a védettségi igazolvány nem a védettséget igazolja, és nagy baj, hogy a kerthelyiségekben nem kell meglenni az asztalok között a kétméteres távolságnak, illetve hogy az asztaloknál négynél többen is ülhetnek,

zárt térben mindenképpen FFP2-es maszkot kéne hordani, már egyáltalán nem indokolt a házilag készített szövet maszkok használata.

2021. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/122 anonim ***** válasza:
16%

"Virológus vagy?? Esetleg mikrobiológus, hogy ilyen jártas vagy a téren?? Az indiai mutánsra nem jó a vakcinák többsége, egyedül a Pfizer-Biontech és az orosz lehet jó rá, de egyenlőre még kísérlet alatt áll, mivel blabla.. blablabla balablabla kicsírázásához."

Forrás?

2021. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/122 anonim ***** válasza:
4%

Falus mondjon, amit akar, a videó magárért beszél.

https://www.youtube.com/watch?v=phr6vHno-uc&t=91s

2021. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/122 A kérdező kommentje:

Forza Géza vírustagadó troll!

Olvass híreket és tájékozódj! Azt hogy kísérlet alatt áll, azt Rusvai Miklós víruskutató mondta egy interviewban, a többi pedig a meghatározása a covid-19 vakcinának. Nem tehetek róla, hogy tájékozatlan vagy. Én csak azokat mondom vissza, amit azok mondanak, akik szakértők a témában, te mondasz nekik ellent, ezért kérdeztem, hogy milyen alapon és milyen jogon.

2021. máj. 4. 20:19
 88/122 anonim ***** válasza:
93%
Forza Géza Fejezd be.
2021. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/122 A kérdező kommentje:
Mi ez a videó?? Lehet hogy én vagyok az utolsó szövegértésből, de nem értem. Ez a videó nem erről szól, lassacskán 7 éves, amikor még hírből sem ismerték az új covid-19-et.
2021. máj. 4. 20:22
 90/122 anonim ***** válasza:
82%

Forza Géza!

Gàz vagy nagyon.Sőt szànalmas.:)

Professzor véleményét kérdőjelezed meg?Ez erős... Orvosi értekezést írsz jelenleg virológiàból vagy az Nobelre pàlyàzol?

Remélem, egyik sem, mert az veszélyesebb lenne ránk nézve még az indiai mutànsnàl is.

2021. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!