Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg letörölték azt a hírt...

Tényleg letörölték azt a hírt hogy május 10-én nyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Tényleg letörölték azt a hírt hogy május 10-én nyitnak az iskolák:D? A koronavirus.gov.hu-ról!

2021. máj. 3. 22:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
91%
#24 én is néztem egyet amikor elérhetetlenné vált. ÚGY OLVASTAM hogy holnap(május 5.-én) lett volna valami beszéd vagy mi a reteknek mondják.
2021. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Spoiler. De ez gondolom nagy kamu.
2021. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Nem biztos de szerintem azután vált elérhetetlenné miután visszarakták a koronavirus.gov.hu-ra az iskolanyitást.
2021. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
89%
orbán nem normális ha nyit akkor elveszti a választást
2021. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy az tényleg igaz hogy belehalt egy 14 éves az indiai mutánsba?
2021. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
84%
Ne kövezettek meg ha nem igaz, de valamit láttam/hallottam.
2021. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
88%

36

Mit láttál/hallottál?

2021. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
82%
Az ADOM Diákmozgalom egyik videójában hallottam.
2021. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén én nem szeretném, hogy nyissanak a sulik. Szeretek iskolába járni, de ez így nem oké. Itt a nyári szünet, MINEK BEMENNI? ez olyan kis idő. aki eddig nem tanult semmit, az máskor sem fog. aki viszont tudatosan törődik a jövőjével és tisztességesen tanult az meg fog továbbra is tanulni.

Mi dolgozatokat fogunk írni jövő héten, minden egyes órán egészen addig amíg nem végzünk az éves tananyaggal. Mármint az év eleji anyagtól kezdve megírjuk sorra a tz-ket. Ez nem tiszta.

A másik meg, hogy nem kívánok részt venni semmilyen betegségben. Most nem én vagyok a fetőző egyén, aki nem mehet emberek közé, hanem a közösség a fertőzött, amit el kell kerülni.

16 vagyok, nekem ez a véleményem. Közeli családtag 3 hónap kórház után gyógyult fel. borzalmas volt amit át kellett élnie. Én nem akarom. És szerintem senki!

2021. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Most akkor törölték vagy nem? Most mivan? 😅
2021. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!