Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kinyitnak az...

Szerintetek kinyitnak az iskolák ebben a tanévben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 00:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/195 anonim ***** válasza:
94%
a stop soros nem ide tartozik
2021. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/195 anonim ***** válasza:
91%

Forza Géza

hány éves vagy, és miért mondod folyton, hogy nyit a suli?

2021. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/195 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Írjátok alá, már közel 50.000 összegyűlt. Nincs értelme idén visszamenni, csak kockáztatnánk vele.

2021. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/195 anonim ***** válasza:
99%

Remélem nem. Én sem szeretem ezt a digitális oktatást és a legtöbb ismerősöm nem örül neki, de erre a pár hétre év végén már teljesen felesleges visszamenni. És nem arról van szó, hogy lusta vagyok és nem tanulok, mert ez nem igaz.

Eddig szerencsére nem voltam beteg és a családból senki, szeretném, ha ez továbbra is így maradna. Nem tudom, mit váltana ki belőlem és a szeretteimből a vírus, van, akin átmegy úgy, hogy észre sem veszi, míg mások majd' belehalnak. Jobb nem megtapasztalni. Nem arról van szó, hogy rettegésben élek és ki sem merek menni az utcára, de azért félnék a lebetegedéstől, ha újra iskola lenne. Mert nem ugyanaz az, hogy a környéken sétálgatok az utcán, ahol van hely, tudok távolságot tartani, a boltba is igyekszem olyankor menni, amikor kevesebben vannak és tömegközlekedni is nagyon ritkán szoktam, mert minden van a közelben. Ha iskola lenne, akkor ezzel szemben naponta kétszer csúcsidőben utazhatnék a tömött pótlóbuszon és metrón nyáron a melegben, plusz az iskolában is lennénk egy jópáran. Ezt az évet már hagyjuk szerintem.

2021. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/195 anonim ***** válasza:
97%
#14 Teljesen egyetértek, velem/velünk is ez a helyzet.
2021. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/195 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen nyitni fognak
2021. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/195 anonim ***** válasza:
92%

#16 Te ezt honnan tudod?

Mert sehol se mondják.

Néztem már az koronavirus.govon is ott sincs

és egyik kormányközeli hiradóban (hír tv, m1 stb)-be se mondják.

És maga Orbán Viktor se mondja.

A kormányinfón (2021.04.29) csütörtök legutóbbi adásban se mondtak semmit a suliról. És az operativ törzs se mond semmit Müller Cecília.

2021. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/195 anonim válasza:
26%
Srácok nagyon valószínű, sőt szinte biztos, hogy nyitni fognak, ezt ti is tudjátok, csak ezekkel próbáljátok magatokat nyugtatni. Itt van kedd, jövőhét hétfőn lesz Május 10. Már rég bejelentették, hogy 10-én nyit, de itt írjátok, hogy sehol sem mondják. Nem fogják mindennap bejelenteni.. Én sem szeretnék visszamenni, de ez ellen nemtudunk már szerintem mit tenni, 1hónapot már csak kibírunk. Mondjuk már tényleg ideje lenne valamit mondani róla a kollégium miatt is, arról még mindig nem mondtak semmit, péntekig remélhetőleg már mondanak valamit, szóval a héten már biztos tudni fogjuk mi lesz.
2021. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/195 anonim ***** válasza:
82%
#18 fejezd be nem biztos, hogy nyit akkor minek oltják a 16-18 éveseket? hogy elkapják a covidot a suliban?
2021. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/195 anonim ***** válasza:
70%
18-as Aha, és akkor véletlen törölték a hivatalos oldalukról egyik napról a másikra ugye?
2021. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!