Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte tanári szakon abba lehet...

Elte tanári szakon abba lehet hagyni az egyik szakot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Csak akkor nem kapsz diplomát.
2021. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy a tanáriról szeretnél átmenni az egyik BA-ra/BSc-ra? Vagy le szeretnéd cserélni az egyik szakod egy másik tárgyra? Egy szakkal ugye nem folytathatod, mindenképpen kettő kell. Viszont az előbb említett két esetre van lehetőség.
2021. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tanáriról szeretnék átmenni bsc-re.
2021. máj. 4. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Újra kell felvételizni.
2021. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell újrafelvételizni, csak átmenni Bsc-re.
2021. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok átmenni bsc-re?
2021. máj. 4. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az ELTE-n tanulok, de nálunk egy úgy működik, hogy legkorábban az első befejezett év után be lehet nyújtani egy kérvényt a TO-nak az átjelentkezésről (mindkét irányba lehet, tanáriról alapszakra és alapszakról tanárira). Azt nem tudom, hogy az ELTE-n konkrétan mi a menete a dolognak, de utánanéznék az egyetem oldalain és rákérdeznék, ha nem találok választ.
2021. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az ELTE melyik karára jársz most, de a kari honlapon biztosan van róla információ. Az űrlapok között szokott lenni olyan, hogy átvételi kérelem osztatlan tanáriról alapképzésre.
2021. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!