Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek szóbelire pontosan...

Matek szóbelire pontosan miket kell megtanulni?

Figyelt kérdés
Statisztikai feladatokra meg ilyen egyszerűbbekre mentem rá leginkább, hogy meg legyen a kettes, szerencsémből fakadóan az ideiben ilyen kb. nem is volt, szóval a 25 pontom biztos nem lesz meg (20 körülire számítok). Mit kell szóbelire tudni?

2021. máj. 4. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd az iskolád kiad valami szóbeli tételsort.
2021. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Én csak azt nem értem mi az istent csinált aki 4-5 év középiskola után egy kettest nem tud összehozni érettségin. :D
2021. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Feltétlen ide kellett gyere. Minden másból négyes-ötösre számítok, de matekból mindig is nagyon gyenge voltam, ráadásul egy olyan iskolába jártam, ahol nagyon gyenge színvonalú volt a távoktatás (tavaly márciustól pl. nem is volt semmi, csak ebben a tanévben). Próbáld már meg így megérteni azt, amiből világ életedben rém gyenge voltál...
2021. máj. 4. 12:23
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

#2 Hidd el, nem feltétlenül a diákon múlik. A tanáron múlik szinte minden. Főleg a mateknál. Ha nem tudja rendesen átadni a tananyagot akkor már csak abban reménykedhet, hogy valamilyen rokona jó matekos.

Magántanárt nem mindenki engedhet meg magának.

2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen, az internet világában amikor egész nap a telefonjukat bírják nyomkodni baromi nehéz akár magyar nyelven is utána nézni, hogy mi hogy van. Hagyjuk már ezt a mindenki hibás csak én vagyok zseni hozzáállást.
2021. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Eredj már innen, ha semmilyen releváns választ nem tudsz adni a kérdésre. Nem a kioktatásod érdekel, én elmondtam, hogy miért nem sikerült (nagy valószínűséggel) még a kettest sem elérnem. A matek nem egy olyan tárgy, amit elolvasol az interneten, és megérted. Biztos létezik ilyen is, de nekem mondjuk jó lett volna, ha jelenléti oktatásban, érthetően magyarázzák az anyagot.


Az egy dolog, hogy jobb, vagy fejlettebb régióban lévő iskolákban jól lebonyolítható a távoktatás, nekem nem volt ilyen szerencsém.

2021. máj. 4. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell mindenkinek érettségi.
2021. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez alapján már csak 5 pont kell a második részből ami meglesz, tehát irreleváns a kérdés, csak átcsusszantam. ;)

2021. máj. 4. 13:08
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Gratulálok!

Ügyes vagy😇

2021. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok! :)
2021. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!