Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom leadni a szakomat?

Hogyan tudom leadni a szakomat?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy tanévben az ELTE BTK egyik szakára jártam, de úgy döntöttem, hogy leadom és a harmadik félévet már nem kezdem el itt. (Felvételizek az ELTE TÁTK illetve a Corvinus egyik szakára és azt fogom elkezdeni ahova felvesznek, nagy eséllyel az ELTE-t). Azt szeretném kérdezni, hogy pontosan mi a procedúra egy szak leadásánál? Van valami papír amit ki kell töltenem és be kell vinnem, vagy elég csak a Neptun-on kattintgatni? Kicsit el vagyok veszve a részletekben és minden segítség jól jönne.


Csak komoly válaszokat legyetek szívesek írni.

Köszönöm



2021. máj. 4. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, bár a link engem nem vitt semmi érdemleges oldalra

a (btk-hoz tartozó) jogszabályokat (is) megtaláltam, esetleg valaki el tudná nekem magyarázni, hogy akkor most csak a tanulmányi osztálynak kell szólnom, vagy ennél több is van, és ezt milyen formában kéne tennem?

2021. máj. 4. 21:38
 3/5 A kérdező kommentje:

illetve, akkor jól sejtem/értelmezem, hogy ebben a helyzetben az a legegyszerűbb ha a hallgatói jogviszonyomat is megszűntetem?


Valamint arra valaki tudna válaszolni, hogy ennek milyen anyagi következményei lesznek/lehetnek?

2021. máj. 4. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2021. máj. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!