Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utolsó tippek töri érettségi...

Utolsó tippek töri érettségi esszé témára?

Figyelt kérdés
Interneten az terjeng, hogy a hosszú esszé a kiegyezés lesz, vagy Mátyás, de az illető, aki ezt tippelte, a magyarnál is rosszat mondott, szóval gondolom nem hiteles az információ. Ti hallottatok valamit?

2021. máj. 4. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj évszámot (uralkodó esetén mindenképp), térj ki minden forrásra, próbálj összefüggéseket találni a forrás és a feladat közt
2021. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szovjetunio felbomlása, Csernobil, most volt évfordulója.
2021. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tanárok is mondogatják, hogy azért Mátyást nézzük át. Én át is néztem, de nekem így tippem nincs. Most lehet, hogy tényleg kapunk egy Mátyást, de az is lehet, hogy olyasmit kapunk, akire senki sem gondolt... :/
2021. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szovjetunio felbomlasa most oktoberben volt
2021. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy földrajzi felfedezések, Trianon, ókori Athén, IV. Béla.

Tényleg csak tippelek, ha bejön, megyek lottózni. ^^

2021. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Van egy olyan érzésem, hogy nem fogsz lottót venni 😬
2021. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!