Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen jó általános iskolák...

Milyen jó általános iskolák vannak Pécs belvárosában?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Jókai, köztársasági
2021. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Valami teljes nevet tudnál? Köszi
2021. máj. 5. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt van minden
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jókai, mezőszél(belváros határán van), úgy hallottam a belvárosi sem rossz suli. ami viszont borzalmas, és kerülendő, az a szent mór iskolaközpont, tapasztalatból mondom
2021. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Refit is kerüld szerintem :D
2021. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, ha még aktuális, a Mezőszél sulit javaslom, hogy nézd meg. A tanárok emberiek. Nagyon normális, laza, gyerekbarát, nem versenyistálló. Ennek ellenére mindkét gyerekem nagyon magas pontszámmal jó gimibe jutott be, plusz sokat lehet versenyezni, ha vki akar. De a kevésbé jól tanuló gyerekeket is támogatják, úgy látom.

Hatalmas pozitívum, hogy nem lihegik túl az ünnepségeket, évnyitó az első, évzáró az utolsó napon, nincs órákig tartó beszéd, ahol elájulnának a gyerekek.

Nagyon jó még a napközi is, valamint az, hogy nyolcadikra is normálisak a gyerekek. Nem ciki tanulni, csak néhány cigizik elvétve, és ez nem menő, nem csavarognak, nem isznak, nem beszélnek minősíthetetlenül a tanárokkal, szülőkkel. Velük is normális hangnemben beszélnek egyébként a tanárok.

A problémákat megpróbálják megoldani, együttműködők. Nem találkoztam kiszámíthatatlan, arrogáns, vagy rosszindulatú tanárral, és úgy tudom, ez elég ritka.

2021. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!