Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha már van érettsé...

Mi történik ha már van érettségim egy tárgyból de javítani szeretnék és mondjuk 1-es lesz? 😅

Figyelt kérdés

(Azert erre 0,0000001% eselyt latok, csak igy elmeletben kerdezem)

Meddig tart egy nyelvi érettségi? Mar nem emlekszem. De valami olyan remlik, hogy volt a lapok kozott hogy STOP ne menj tovabb. Meg olyan is hogy tovabblephetsz. Es azthiszem egyszer elrontottam egy ilyet mert izgultam és nem voltam figyelmes. Ezt valaki meg tudja erositeni vagy cafolni?



2021. máj. 4. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A korábbi jobb eredményed fog számítani, az 1es /rosszabb százalék nem. Szerintem arra gondolsz a STOP-pal, hogy pl hallásértés előtt megállít, hogy ne menj tovább mert ezt akkor lehet elkezdeni, mikor elindítják a magnót. Vannak szünetek egyes részek között, ezzel együtt ha jól tudom nekünk tavaly 1ig tartott, de pontosan már nem emlékszem.
2021. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor “nincs vesztenivalom” 😊. Igen erre gondoltam, köszönöm szépen a választ! :)
2021. máj. 4. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Az érettségid attól még megmarad, nyugi! Ha erre irányult a kérdés. :D
2021. máj. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

A „STOP” a kompetenciaméréseknél volt, nem az érettségin.


A korábbi eredményed nem vész el, ha jobb lesz az érettségid, ha nem.

2021. máj. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig a jobb számít.
2021. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre iranyult a kerdes! :) Köszönöm szépen! Ja igen?? Lehet ott volt. Csak van egy ilyenre emlekem hogy egyszer nem lapoztam tovabb mikor tovabblehetett volna, es kihagytam feladatokat. 🙃
2021. máj. 5. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!