Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ér valamit ha százezren...

Ér valamit ha százezren aláírják ezt a petíciót, hogy ne menjünk suliba május 10-én?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy nagyon összefogtak itt, mindenki buzdít mindenkit hogy írjuk alá ezt a petíciót, és én is aláírtam mert jelenleg nincs szükségem a jelenléti oktatásra ebben a tanévben már... De ér valamit ha több, mint százezren aláírják esetleg? Felfigyel rá valaki? Orbán bácsi esetleg? :D Ne keltsetek a kétségbeesett emberekben hamis reményt, őszintén mondjátok meg, hogy ér e valamit :D Köszönöm a válaszokat előre is

2021. máj. 5. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
igen ér orbán felfigyel rá
2021. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem.



"orbán felfigyel rá"

XDDDDD

2021. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

16 óra 30 perc vagy 17 óra múlva kiderül Forza Géza Nézd az M1-et holnap 10:30 és 11:10 között akkor szokott jönni a kormányinfó. Itt 1 link az M1-hez

https://www.youtube.com/watch?v=AD3FzPaMgSU


ÉLŐ

M1 - Híradó élő közvetítése

2021. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Na, a mai kormányinfón meg sem emítették a sulinyitást, szóval marad az eredeti döntés, azaz május 10-i nyitás:-)

Hurrrrráááá!!:-)

2021. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Az egész kormanyinfo a politikáról szólt. De holnap is lesz egy nap, Orbán akkor is bejelentheti a digitális oktatás meghosszabbítását.
2021. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem gondolnám. Minden suli+koli nyitni keszul, a hataron tuliak is keszulnek vissza. Nagy alapos indok kellene egy ilyen donteshez.


A számok nem lesznek ennyire rosszak egy nap alatt,hogy hirtelen így döntsenek. És most a pdsz sem nyomul:-)

2021. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Most már biztos nem.
2021. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2021. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát az tök gáz, hogy ennyi ember "szava" sem ér semmit, már több mint 115 ezren aláírták :/ Orbán bácsi nem valami ideális miniszterelnök. Bár kinek mi
2021. máj. 6. 12:43
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Hát az is gáz, hogy ennyien nem akarják, hogy az iskolák kinyissanak...

Meg gondolom aláírta egy rakat olyan ember is, aki egyáltalán nem iskolás, csak éppen nem szereti a kormányt. Ez a petíció is egy jó alkalom volt, hogy tiltakozzanak minden ellen (is). Szóval bocs, de ezt az egész petíciósdit nem tudom, hogy ki vette komolyan...

(írom ezt úgy, hogy nem vagyok kormánypárti, inkább realista:-))

2021. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!