Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnapi emelt angol érettségih...

Holnapi emelt angol érettségihez pár jó tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés
nyelvhelyességhez és olvasáskészséghez is. Előre is köszi

2021. máj. 5. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Alles gute!
2021. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvass el mindent legalább kétszer (de inkább többször), lassan. Különösen figyelj olyan dolgokra, mint pl. a többesszám, igeidők, személyes névmások stb. Könnyű ilyeneken pontot bukni. Ne pánikolj, ha nem értesz esetleg egy szót, egyben próbáld értelmezni a mondatot és a szöveget, úgy rá lehet jönni nagyjából a jelentésre.
2021. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ment? Én is ma voltam előrehozott emelten és én viszonylag könnyűnek, reálisnak találtam a feladatokat. Te hogy érzed, hogy sikerült?
2021. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy ment?? 3-as, nekem nagyon tetszett, egyedül a hallott szöveg az, amire sokan panaszkodnak, kicsit egyet is értek vele. Viszont a levél nagyon tetszett. :) remélem jó pontszámot érünk el
2021. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szaisztok! A reading szerintem korrekt volt, viszont a nyelvhelyesség nekem amúgy sem az erősségem, tehát azt nehéznek találtam.
2021. máj. 7. 10:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Valaki tudna nekem segíteni idén emeltező angolosok közül, hogy ha feladatpontban 64bők kb, 35-öt értem el az hány százalék?
2021. máj. 7. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, az kb 55% tehát nem lenne meg az ötös. Írásbelin 120 a max pont és emelt szinten 60%-tól, tehát 72 ponttól ötös az érettségi.
2021. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ehhez még jönnek a levél pontjai is ugye. Az nem baj hogy nem 5ös arra mentem hogy a plusz 50 pontot megkapjam érte ami elvileg akkor megvan
2021. máj. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!