Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diák felebarátaim. Mostmár...

Diák felebarátaim. Mostmár kezd egyértelmű lenni, hogy vissza megyünk 10-én. Hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Úgy hogy holnap Orbán még módosíthatja és marad a távoktatás

:)

2021. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem abszolút felesleges, még akkor is ha lehet kérvényt aláírni. Gondoljunk bele, ha 37 fős osztályból 28 kérvényezi, vagy esetleg mindenki, akkor a tanárnak ugyanúgy online (is) kell folytatnia a tanítást.
2021. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én semmit nem remélek. Próbálom bepótolni a lemaradásaimat, aztán vagy visszamegyünk vagy nem. Igazából hiányoznak az osztálytársaim, meg maga a suli is (mint épület), de ha azt nézzük, hogy amint visszamegyünk rengeteg témazárót fogunk írni, hááát... egyáltalán nem várom.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem érint mert alá fogom iratni a kérvényt és kész :))
2021. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy mért akarnak ennyire visszaküldeni, ha el akarják kezdeni a 16-18 évesek oltását. Ha az a cél, hogy minél gyorsabban minél több ember legyen beoltva, akkor logikusabb lenne a gimiseket digitális oktatásban tartani, hogy az oltásra regisztráltak kisebb eséllyel fertőződjenek meg, és gyorsabban lehessen őket oltani.
2021. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
arra egyébként én reális esélyt látok, hogy akik holnap éjfélig regisztrálnak nekik jövő héten még nem kell bemenniük és 16-18 év között vannak..
2021. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
nem érint. a kérvény MÁR letöltve kitöltve beadva ELFOGADVA és én idén be nem megyek.
2021. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!