Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is azért kell...

Szerintetek is azért kell megnyitni jövő héttől az iskolákat, hogy az idei kompetenciamérés megtörténhessen?

Figyelt kérdés

A mérés napja 27/2020. (VIII. 11.) EMMI rendelet 11. § (1) bekezdése alapján 2021. május 26.

[link]

Ez ekkora presztízs a kormánynak? (ugyanúgy mint az érettségi)



2021. máj. 6. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Igen és presztízsveszteség.
Igen, de nem presztízsveszteség
Nem, de lehetne presztízsveszteség.
Nem, de nem is lehetne presztízsveszteség.
Lent kifejtem.
27 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Én nem is vagyok biztos benne hogy kinyitnak. Egyrészt azért mert ez már a nagyon sokadik olyan, hogy azt mondják X dátumkor nyitnak aztán tolnak rajta még egy hónapot, másrészt meg azért mert fél hónapra (ami nem is fél hónap mert az utolsó héten jófej tanároknál már semmit nem csinálunk) nem hiszem hogy kinyitják, nincs értelme, csak bekavar.
2021. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

A kompetenciamérést meg lehetne ugyanúgy oldani,mint az érettségit,ha már annyira fontos.

Meg most nem attól fognak a gyerekek jobb kompetenciát írni,hogy kemény 2 héttel előtte bejárnak az iskolába.

2021. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges hogy egy támadási felületet kapnak ha kiderül, hogy csökkent a diákok teljesítménye? Ugyanis ennek az eredménye a választás előtt kijön.
2021. máj. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!