Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági területen egyetem...

Gazdasági területen egyetem alatt munka?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitelre, valamint gazdálkodás és menedzsmentre vagyok főleg kíváncsi. Mennyire egyszerű egyetem alatt gyakornoki helyet találni? Nem szeretnék duális képzésre jelentkezni, mert az első évemet inkább az egyetem megszokásával, stb tölteném, viszont első év utáni nyártól már szeretnék munkát vállalni (és úgy tudom van kötelező nyári gyakorlat is).


Mennyire nehéz jó gyakornoki melót találni? Elsősorban nem a fizetés érdekelne, hanem a vállalat neve, hogy ismert legyen, ami jól mutat majd az önéletrajzomban.



2021. máj. 7. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Egyetemen nincs kötelező nyári gyakorlatok.


Majd az utolsó féléved lesz a kötelező gyakorlat, de az általában 7. szokott lenni, vagyis miután felvesznek arra rá 3 évre.


Azért 1. évesként ne feltétlen akarj majd GYAKORNOKI pozicióra jelentkezni, max valami adminisztratív diákmunka ami reális lehet.

2021. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsőévesként nehéz szakmai munkát találni, de másodévtől kezdve elég könnyű, sőt válogatni is lehet bőven.


A kötelező gyakorlat egyébként nem nyári, hanem egy külön félévet el kell vele tölteni. 7 féléves a képzés, sajnos a szakmai gyakos félévet nem lehet levágni nyári melóval.

2021. máj. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!