Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő abban az esetben...

Mi a teendő abban az esetben ha az iskolavezetőség nem küld választ a beküldött kérvénnyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap emailben elküldtem a kérvényt a titkárságra kitöltve úgy ahogy azt kell, mégsem érkezett még visszajelzés. Még az igazgatónak is írtam utána de szintén semmi. Most ezzel azt üzenik, hogy nem érdekli őket ez? Most nem tudom mi tévő legyek mert igazolatlan hiányzást nem akarok kapni ha nem megyek be hétfőn. A válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 8. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tünt volna fel, ma nincs munkanap!
2021. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Vedd úgy, hogy nem fogadták el. Joguk van hozzá.
2021. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Menj be hétfőn, és magyarázd el nekik személyesen hogy miért akarsz kérvénnyel otthon maradni. Ha méltányolható indokot tudsz rá, akkor meg fogod tudni győzni őket, de ha csak kényelemből adtad le a kérvényt, akkor átküldenek majd az osztálytermedbe a kérvényed elutasításával.
2021. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Pénteken küldted el, hogy hétfőn nem akarsz menni? Legalább este? Tudod, valószínűleg nem hívnak össze megbeszélést szombat délre, hogy Kiss Pistike nem szeretne jönni, mi legyen vele.
2021. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben az igazgató elfogadta, és leigazolja a hiányzásokat. Úgyhogy nincs suli már ebben a tanévben, ami nekem semmit nem változtat mert a távoktatás alatt is tanultam folyamatosan.
2021. máj. 10. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megérdemled, hogy otthon maradhass. Sok sikert, kitartást kívánok!
2021. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!