Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségin hogyan...

Informatika érettségin hogyan működik a mentés? (középszint)

Figyelt kérdés
Mondhatni a tanárunk nem foglalkozik velünk, pl ma jöttem rá magamtól, hogy egy weblapszerkesztéses hivatkozásnak hogyan is kellene kinéznie. Azt szeretném kérdezni, hogy az informatika vizsga elején mi az, ami adott, és mit kell nekem létrehozni. Tehát tegyük fel, egyedül egy forrás mappa adott amit le lehet tölteni pl az oktatási hivatal oldaláról, és annyi? Azt tudom, hogy lesz egy külön megoldás mappa, de azon belül is új mappákat kell létrehozni részfeladatonként?

2021. máj. 9. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan le van írva a feladatlapon, hogy mit, hova és milyen névvel kell elmenteni.
2021. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy már a legelején, a megfelelő helyre és néven mentsd el, mert már ez egy pont, illetve folyamatosan nyomd a mentés gombot. Ha elmegy az áram, vagy meghibásodik a gép, a kiesett időt visszakapod, de ha egy órányi munkád ment a levesbe, azt már nem.
2021. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A feladatlap pontosan, részletesen leírja, hogy mit, és hogyan kell csinálnod.

És igen, percenként nyomkodd a mentés gombot, mert nem dísznek van!

Bármi történhet. Az ördög nem alszik soha!

2021. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatási hivatal oldalán fentvannak a korábbi érettségik, ott meg tudod nézni a feladatlapot.
2021. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Nincs előírva, hogy feladatonként külön alkönyvtárat hozzál létre a megoldáskönyvtárban. De szerintem célszerű, főleg a programozás meg a web miatt.

Fontos!

Webszerkesztésnél másold a megoldásba a képeket és a felhasználni kívánt css-t, és ezekre relatívan hivatkozzál! Pl. "hógolyó.jpg", és nem "C:\Gyurika\hógolyó.jpg". Nem az OH oldaláról töltöd le, az a rendszergazda dolga. Neked megmondják, hol találod.

2021. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!