Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora baj, hogy nem tudok...

Mekkora baj, hogy nem tudok az érettségire ünneplőben menni?

Figyelt kérdés

Üdv,

A napokban emelt érettségizem egy tárgyból, hogy plusz pontokat szerezhessek az egyetemi felvételihez. Már rég elballagtam a középiskolából, felnőtt vagyok, a saját lábamon élek. Viszont nincs egyáltalán ünneplő ruhám, kék farmerjaim, polóim, pulóverek vannak. Nem tudok venni ilyesmit, mert nincs plusz pénzem, annyim van, hogy megéljek belőle, napról napra élek. Azért akarok érettségit javítani, hogy jobbá tegyem a körülményeimet, de ezek a jobb körülmények jelenleg nincsenek meg.

Számíthatok bármi féle rosszindulatra ha az átlagos utcai viseletemben jelenek meg?



2021. máj. 11. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Én úgy hallottam hogy kötelező ünneplőbe menni habár nem tudom
2021. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban mész,amiben akarsz. Szóbelin várják csak el a kiöltözést, emelten csak egy kód mindenki.

Utcaiból is biztos van kicsit csinosabb felsőd, ha azt felveszed jó lesz az szerintem.

2021. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nekem csak teljesen átlagos ruháim vannak, nincs semmi elegánsabb darab.
2021. máj. 11. 12:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megszólni senki nem fog miatta, mivel szóbeli nem lesz így még a minimális konfrontációt is elkerülöd, de azért illene legalább egy inget felvenni a farmerhoz. Persze ha nincs, az is érthető, nem hiszem hogy emiatt rád szól bárki is.
2021. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Azért,a nagy szegénységbe,akad egy fehér ing nyakkendővel . Én is voltam trében,de arra oda figyeltem,hogy tiszta ruhába,és tisztelettel jelenjek meg .
2021. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudod mit beszélsz akkor kutyát nem fogja érdekeli, hogy mibe vagy.
2021. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem lesz ráírva a papírra, hogy miben voltál, így nem fog semmilyen hátrány érni. Ennek ellenére illik megadni a tiszteletet.
2021. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mi a franc ez az egész illik dolog? Szerintem leginkább tanulni illik, viselkedni illik. De az öltözék? Ezt mire találták ki, kinek jó ez? Elvileg nem osztályozhatnak semmi mást csak az ember tudását, nem a kinézetét. Ha valakinek csúnya arca van, annak akkor miért nem takartatják el? Képmutatás az egész, csak a társadalmi pozíciókat akarják jeleztetni. Van aki meg tudja venni 200 ezer forintért is, magára szabatva az ünneplő szettjét. Van akinek pedig a kínais szar méret jutott. Ez szerintetek jó?
2021. máj. 11. 12:17
 9/12 A kérdező kommentje:
5# Tiszta ruhában fogok megjelenni. Nem azt mondtam, hogy valami koszos szarban.
2021. máj. 11. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szóltak le, fekete farmer meg mintás pólóban voltam az emelten (hozzá teszem nem én voltam az egyedüli/én is már régen leérettségiztem)


Mondjuk én csak azért mentem így, mert sejtettem, hogy a maszkot végig hordani kell és az eléggé fog zavarni, hát még ha öltönybe lennék.

2021. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!