Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet még Távoktatás a követke...

Lehet még Távoktatás a következő Iskolai Tanévben?

Figyelt kérdés
2021 Szeptember - 2022 Június Tanévben.

2021. máj. 14. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
1000%,hogy nem.
2021. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudod?
2021. máj. 14. 17:26
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]


Anglia egyes részein újra előírhatják a szociális távolságtartási szabályokat, ha erre szükség lesz a brit mutáns terjedése miatt. Legutóbb 1313 új esetet találtak, amelyet az indiai mutáns koronavírus okozott, május 5-én ez a szám még 520 volt.


Az egészségügyi tárca szerint egyelőre nincs bizonyíték arra, hogy az indiai variáns súlyosabb megbetegedést okoz, vagy kikerüli a vakcinák adta védettséget. Ezzel együtt viszont azt is közölték, hogy a döntéshozók nem zárhatják ki a lehetőségét a lokális lezárásoknak, ha bebizonyosodik, hogy a vírus ellen NEM védenek a vakcinák.


Matt Hancock egészségügyi miniszter úgy nyilatkozott, hogy nagyon szorosan monitorozzuk a helyzetet, és nem hezitálunk, ha újabb intézkedéseket kell hozni. Hasonlóan nyilatkozott Boris Johnson miniszterelnök csütörtökön, aki szintén nem zárta ki a lokális lezárások lehetőségét: "ez egy aggasztó variáns, aggodalomra ad okot."


ARRÓL JOHNSON NEM BESZÉLT, HOGY A KORLÁTOZÁSOK TERVEZETT FELOLDÁSA EMIATT LEÁLLNA. A KÖVETKEZŐ JELENTŐS LÉPÉS A LAZÍTÁSBAN MÁJUS 17-ÉN KÖVETKEZIK.


Az Egyesült Királyságban eddig 36 millió ember kapta meg legalább az első oltását, és az egészségügyi hatóság szerint a vakcinák eddig 11 700 ember életét mentették meg. Az egészségügyi minisztérium közlése szerint a második dózisok beadását felgyorsítják.


Az Egyesült Királyságban nő az aggodalom a hétfőre tervezett nyitás és az indiai mutáns miatt. A számok alacsonyak, de növekednek, és még mindig sok ember nincs beoltva.

2021. máj. 14. 17:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is olyan veszélytelen ez az Indiai mutáns.
2021. máj. 14. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Simán lehet, az idióta bulizók stb. miatt már most is emelkedik az esetek száma, és az indiai zombi mutáns, amely csak röhög az összes jelenlegi oltáson, még az országban sincs. Reménykedhetsz abban, hogy nyáron a sok felelőtlen ember, főleg fiatal tinédzserek miatt berobban a negyedik hullám és megint lezárják az országot. Szerintem.
2021. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Még most mentetek vissza egy hete. Már nem bírjátok?
2021. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Én bírom. Csak kérdeztem mert az UKBAN újra nagy járvány lehet itt is lesz ilyen Rusvai Miklós is mondta hogy ha nem lesz beoltva 75-85% akkor jön a hullám 4
2021. máj. 14. 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

"Még most mentetek vissza egy hete"


KI ment vissza? nálunk a banda 3/4ed része nem ment, én magam 2 napot mentem aztán beadtam a kérvényt.

2021. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, lehet még távoktatás, ha előkerül egy olyan mutáns, ami kiröhögi a vakcinát, illetve továbbra sem hajlandó megszelídülni.
2021. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Elképzelhető, hogy lesz még, ha az indiai/francia vagy román mutáns elterjedne itt is.


Mondjuk a francia és román mutánsokról egy ideje nem hallunk.

2021. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!