Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiírásra került, hogy mikor...

Kiírásra került, hogy mikor tudok menni záróvizsgázni. Ez azt jelenti, hogy a szakdolgozatomat elfogadták, és már csak a védés van hátra?

Figyelt kérdés
Utolsó félévemben vagyok, és most fogok záróvizsgázni, viszont a szakdolgozatomban bizonytalan vagyok. Ez azt jelenti, hogy elfogadták és mehetek? Válaszotokat köszönöm előre is! :)

2021. máj. 14. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Tök egyszerű.

Neptun/Tanulmányok/Szakdolgozat,szakdolgozat jelentkezés fül alatt ahol fel vannak sorolva a szakdogád adatai (cím, oktató stb) ott látsz olyat, hogy beadás és elfogadás dátuma. Ha az elfogadás dátuma oda van írva, akkor biztos elfogadták.

2021. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Hülye vagyok, reggel van, az a dátum csak azt jelenti, hogy mikor adtad le a jelentkezést rá és elfogadták-e.

A Beosztás Eredménye fülnél kell egy zöld pipának lenni.


"A hallgatói weben a „Tanulmányok/Szakdolgozat/Szakdolgozat jelentkezés” menüponton

található „Szakdolgozat jelentkezés” gomb megnyomására megjelenő „Szakdolgozat

jelentkezés” felületen a „Jelentkezések” jelölővel kiválaszthatók azon témák, melyekre már

jelentkezett.

A témák listáját megjelenítő felületen a „Beosztás eredménye” oszlopban az elfogadott

jelentkezés esetén egy zöld pipa, nem elfogadott jelentkezés esetén egy piros X, amennyiben

még nem került beosztásra, egy kék kérdőjel jelenik meg.

Az „Oktatói vélemény” oszlopban jelenik meg az oktató által megadott vélemény."

2021. máj. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!