Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek szobelin (kozepszint,...

Matek szobelin (kozepszint, kettesert 😅) a tablanal kell szamolni, vagy leulhetek papirral megoldani, aztan csak utana kell tablanal?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Hogy a bánatba lehet valaki annyira "okos", hogy matekból középszinten küzdeni kell a kettesért? Nem tudsz elszámolni háromig vagy mi? Mert középszinten kb annyi kell..
2021. máj. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat latod.

De nem ez volt a kerdes.

2021. máj. 15. 02:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Húzol egy tételt, visszavonulsz az asztalkádhoz, mindent egyedül kidolgozol (papíron), aztán előadod. A táblánál nem kell csinálnod semmit, de csinálhatod ott is, ha nagyon szeretnéd. Bár ugyanezeket a tanárodtól kellene megkérdezned, ő valamivel kompetensebb a témában.


És ne bántsunk senkit azért, mert nem lett meg a kettes; egy rakat oka lehet arra, hogy nem sikerült megfelelően felkészülnie. Ha meg lusta volt, akkor önhibája miatt járt így. De tény, hogy az elmúlt évekhez képest nagyon könnyű volt a feladatsor.

2021. máj. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En a tavalyit megirtam kettesre gyakorlaskeppen, ezen viszont nem sikerult. Szerintem az konnyebb volt. Kinek mi.

Viszont koszi a valaszt, megnyugodtam kicsit.

2021. máj. 15. 03:47
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

1es te paraszt.

Sok sikert kérdező

2021. máj. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az „elmúlt évek” alatt ne a tavalyit nézd csak (az ennél is könnyebb volt), hanem legalább 5 év távlatát. Úgy jobban kiütköznek a különbségek.
2021. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es ki bántott? 🥺

Vagy anyukád nem szeret?? 🥺

2021. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!