Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE Tarkaréti kollégiumról...

BCE Tarkaréti kollégiumról vélemény? Közösségi élet milyen ott? Milyen lehetőségek/szolgáltatások vannak (mosókonyha, konyha, fürdőszoba, bicikliknek tároló, ilyesmik)? Első évben minndenféleképpen kollégiumba megyek, ezért érdekel ennyire.

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Van minden, még parkoló is. Biciklizni viszont ne akarj, még tömegközlekedéssel is 45-60 perc az egyetem. A közösségi élet jó szokott lenni.
2021. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Minden emeleten két konyha van, egy-egy a fiú és a lányoldalon is, ugyanígy a fürdőszobával. A fürdőben vannak a vécék és a zuhanyzók is, egy folyosóra van 3 zuhanyzó. Mosni, teregetni tudsz, van hozzá minden, a portán lehet kérni még takarítóeszközöket is (pl.: porszívó). A konyhában van egy mosogató, egy sütő és tűzhely meg mellette egy kisebb részen egy étkező. A szobákban igazából egy csap van csak, de például fogmosáshoz tök jó, hogy legalább nem kell elmenni a fürdőig. A szobákban 3 ágy és asztal van, plusz 4 szekrény, pakolni lesz hely bőven plusz az ágyak felett is van polc + szekrény. Minden szobában van még egy hűtő is, az a konyhában külön nincsen. Hely van biciklinek szerintem, viszont szerintem felesleges, mert tényleg eléggé messze van a koli mindentől, úgyhogy busszal jársz legjobban.
2021. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!