Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptembertől már...

Szerintetek szeptembertől már be lehet járni egyetemre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 00:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező de erősen ajánlott. (Sokkal nehezebb az élet nélküle, de ugyanez igaz egy csomó másik oltásra is, főleg ha utána külföld a cél..)
2021. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem kötelező, mert jogilag nem kötelezhetnek, az egészségügyi adataid magánügyed és csak rád és az orvosodra tartozik.
2021. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Orvosin vannak egészségüggyel kapcsolatos foglalkozási ártalmak, amikhez vannak kötelező oltások. Ott nincs szó “nincs joga hozzá” dologhoz, mert vagy megvan és ellenőrzik az adott ellenanyagszintet, vagy nincs és akkor beoltanak. (Aztán persze vannak olyanok, akiknek nincs pl hepatitis b-re ellenanyaguk és addig kapják az oltást amíg nem lesz :D Ez kicsit viccesen hangozhat, de csoporttársam vagy 5 oltást kapott, mikorra lett ellenanyaga)
2021. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
Azért mert a hepa egy létező betegség ez meg egy média mese.
2021. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De a hibridet is elképzelhetőnek tartom, az online sem teljesen kizárt, de akkor én pl lehet hogy váltok levelezőre... Bár, ki tudja még addigra mi lesz itt... (Azért remélem normalizálódik már a helyzet.)
2021. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Olvastam olyat, hogy akinek nincs oltási kártyája orvosin, annak önköltségesen kell mindennap covid tesztelnie magát és pl. könyvtárba nem mehet (szeptembertől). Ez mennyire igaz? Remélem nem igaz.
2021. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Júli 2.ig nem kell fizetni a tesztért, utána ha nem vagy beoltva, akkor térítésmentesen kell megoldani.

(De január eleje óta az állami regisztrációs oldalt kihagyva lehetett menni oltásra. Nekem pl nincs csoporttársam akit a tesztelés érintene)

2021. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!