Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2,22-as átlaggal megbuktathatn...

2,22-as átlaggal megbuktathatnak középiskolába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám állt elő, hogy az egyik szakmai tantárgyból 2,20-ra állok, amit ráadásul az OF-nk tart. Ő kijelentette ha 2.félévbe valakinek 2 egyese van azt megbuktatja.... Félévkor is 2-es voltam az adott tárgyból.És 4 darab 1-es kéne, hogy 2 alá menjen az átlagom! A válaszokat előre is köszönöm! :)

2021. máj. 27. 00:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
52 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Ha átlagban megvan 2 egész felett (pontosan felette, nem egy egész nyóc :D ) ahnem 2.0 akarhogy számolom akk nem bukathat meg.


De a szakmai tárgyakból ényleg gáz 2-esnek lenni és orai munkara vagy szoban felelesre siman kaphatsz meg egyest, szóval ha nagyon szemet akar lenn iugyis bekaróztat és meg fog húzni. Inkább azon járhjon az eszed, hogy minimum egy négyest szerezzél meg a tanévben és jövőre tanulj jobban!

Te Szakma szégyene, neharagudj, de szakmából még a 3-as is rossz jegy!

2021. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,picit fáradt vagyok :) Az átlagom 2,20 mondjuk nem oszt, nem szoroz...
2021. máj. 27. 00:25
 3/8 Tepfal ***** válasza:
97%
Nincs ilyen szabály, hogy muszáj az átlag szerint értékelni - DE a tantestület megvitatja, ha eltérés van az átlag és a kapott jegy között. Tehát ha a tantestület egyetért, hogy a te teljesítményed elégtelen, akkor sajnos megbukhatsz 2,2-es átlaggal is.
2021. máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Akkor ha bioszból bukásra állok és másból 4 esre akkor ez alapján döntenek hogy hányas leszek bioszból?
2021. máj. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
30%

Tanár vagyok, buktattam diákot már 2,8-as tárgyi átlaggal is.

Teljes évet nézzük, ennek folyománya, ha a diák első félévben jó, második félévben meg egy nulla, akkor bukik-még majdnem 3-as átlaggal is.

2021. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%

Minimális esélye van, szinte semmi, ém megnyugodnék ha úgy állnékxddd

Nekem két, egy 1,86-os német kémiám és egy 1,82-es matekom van és nem fognak megbuktatni.

2021. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha az év egyik fele elégtelen, akkor én, mint tanár megbuktatnám, ugyanis ez azt jelenti, hogy az év felében a minimumot nem volt képes teljesíteni. Ha a folyamatos teljesítménye 2, akkor nem buktatnám meg.
2021. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk gimiben buktak már 2,7-re is, szóval egy gimnáziumban simán. Szakközépiskolában nem tudom.
2021. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!