Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2021 magyar érettségi novellae...

2021 magyar érettségi novellaelemzésében ha ezt írtam, akkor lehet hogy 0 pontos lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, már nemsokára kiderül, de most jött rám ez a para megint.

Az elemzésem egész jó lett, minden szempontot végigvettem amit akartam/tanultunk. Azon csúsztam el, hogy a végét a novellának félreértelmeztem, és azt írtam hogy Szücs Pali csak álmodta az egészet. (Nem akarom leírni a sztorit, aki tudja, az tudja :D)

Egy ilyen hiba súlyos lehet annyira, hogy az egész 0 pontot fog érni?


2021. máj. 30. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén érettségiztem. Szintén a novellaelemzést választottam. 0 pontos már azért sem lesz, mert a saját tanárod javítja. Csak azt fogja nézni ideális esetben, mi mindenre tud neked pontot találni. Szerintem ha lesz is ebből fakadó pontveszteséged, nem lesz jelentős.
2021. máj. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minden más szempontot jól kidolgoztál akkor a 15-19 pontos kategóriába kerülsz.
2021. máj. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az angol miatt parázok... tudom, hogy jól írtam a levelet, de bennem van, hogy "mi van, ha mégse és 0 pont" ráadásul én csak kedden tudom megnézni, úgyhogy 1 nap plusz para XD
2021. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű a vége, ha te úgy értelmezted, hogy álmodta, akkor álmodta

Én nem is írtam bele ezt a részt, eszembe se jutott, annyira paráztam

2021. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tanár nem köthet bele abba, hogy te hogyan értelmezted. Neked ezt jelenti a vége, és attól, hogy más véleményen lesz nem fogja 0pontosra értékelni
2021. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi lett?
2021. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy értelmeztem ahogy te, én is nagyon féltem hogy 0 pontos lesz,ehhez képest kaptam rá 25 pontot:D
2021. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!