Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 407 ponttal esélytelen bejutni?

407 ponttal esélytelen bejutni?

Figyelt kérdés
SZTE pszichológiára jelentkeztem (nem állami) . 407 ponttal van még esélyem vagy semmilyen égi csoda nem fog tudni segíteni?

2021. jún. 1. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi, ne haragudj. Bár lehetne.
2021. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon minimális rá az esély sajnos. 2017-ben volt egy kiugróan alacsony 420-as ponthatár az önköltségesen, de annál alacsonyabb sosem volt. Sőt, inkább 430-440 kötött szokott lenni a ponthatár mindegyik fajta képzésen. Ekkora csökkenésre szinte semmi esély. Másik egyetemet (pl. Szombathely vagy Pécs) nem jelöltél meg? Ott valamivel alacsonyabb ponthatárok szoktak lenni, bár a 407 ott is elég necces.
2021. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem jelöltem meg, nincs lehetőségem másik városba költözésre. Nyelvvizsgát lerakni másik nyelvből meg nem tudok. Angol meg nem számít bele, mert már van emelt angol érettségim.
2021. jún. 1. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sajnos. Esetleg csinálhatsz még valami másik tárgyból egy emeltet, biosz,töri, magyar...
2021. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
A pszichológia egy túltelített szak, felesleges ennyit vergődni.
2021. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!