Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén be lehet...

Szerintetek idén be lehet kerülni orvosira/fogorvosira 403-405 ponttal?

Figyelt kérdés
A tavalyi ponthatárokból kiindulva ti mit vártak az idei évtől ?

2021. jún. 2. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi ponthatárt nézve van rá esély, de szerintem nem lehet kizárni a növekedést sem. Személy szerint úgy gondolom, hogy valamennyivel nőni fog a ponthatár.
2021. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nem lennék nyugodt.
2021. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy ilyen helyzetben, nyugi! És én sem vagyok nyugodt. :/
2021. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet esélyed, sokat dob negatívan az érettségiken hogy közel egy év online oktatás volt.

Én se vagyok azért teljesen nyugodt, nekem 410, (lehet még 412) pontom lett..

2021. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy hova szeretnél menni majd. Debrecen, Pest, Szeged.

Én is fogorvosira jelentkeztem, de nagyon kevés pontom lett, így csúsztatok egy évet.

Véleményem szerint növekedés lesz, attól függetlenül, hogy pocsékul sikerültek a mostani biosz, kémiák, mert ha megnézed a felvin, hogy mennyien jelentkeztek egyes szakokra.... Hát meglepődtem, Debrecenben és Pesten is fogorvosira dupla annyian jelentkeztek, orvosira pláne, és sajnos sok az újraérettségiző, akik nyilván felkészültebben írták meg az emelteket. Reméljük minden a legjobb lesz.

2021. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet róla szó, csak hát az a plusz 300 fő…
2021. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon félek a holnaptól, mert nekem is csak 404 pontom lett. Egy picit nyugodtabb lennék, ha nem lenne most brutál nagy túljelentkezés minden orvosin, de így nem látok sok esélyt a bekerülésre...:/
2021. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Szeged lett?
2021. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!