Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az ELTE programtervező...

Milyen az ELTE programtervező informatikus szakja ?

Figyelt kérdés

Elsősorban ide járó tanulók véleményére lennék kíváncsi.

Mennyire nehéz a szakot elvégezni ?

Mennyire kell tudni programozni így az elején ?

Milyen a társaság ?

Melyik koliba vannak az infósok?

Mennyire nehéz bekerülni a koliba ?



2021. jún. 2. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én régebbi tanterven voltam.

Ha nem megy nehezen a matek, és szeretsz, tudsz logikusan gondolkozni, szorgalmas vagy és kitartó, akkor lesznek nehéz időszakok, de menni fog. Én se tudtam alapvól prograozni, az elején nehéz volt beletanulni, mivel sajnos nem minden tanár tud jól tanítani. Az első ugródeszka, amíg megtanulsz önállóan tanulni, aztán menni fog.


A társaság nagyon jó, főleg gimi után átkerülsz egy olyan helyre, ahol nem 30 emberrel vagy összezárva minden nap és egymás pofáját kell nézni ha tetszik ha nem, hanem vagytok egy évfolyamon mondjuk 500-an, és majd barátkozol hozzád hasonlóakkal.


Én nem voltam kollégista, úgyhogy azt nem tudom.

2021. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!