Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A patrónából ki lehet menni?

A patrónából ki lehet menni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a patrónábna nincsen kézilabda edzés és néptánc én pedig mindennél jobban szeretem ezeket. Kérdésem, hogy ki lehet menni rendszeresen ilyen elfoglaltságokra? És egyébként ajánlanátok? Milyen érdemes oda menni 9-től szeretnék majd és most 6. ikos vvagyok 9-től muszáály lesz bentlakásos suliba mennem hova menjek? Piár inkább vagy Patróna?

#Patróna vagy Váci Piár #rendszeres elfoglaltság a patrónában de kívül #iskola vagy börtön #ki lehet e menni #melyik bnetlakásos iskolát ajánlanátok?
2021. jún. 6. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a Patrona 6 évfolyamos gimnázium, 4 évfolyamos képzése nincs.
2021. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anya is oda járt 9-től sőt... ő még koleszos(?) sem volt, nem tudom. hogy mondják a bentlakásos iskola bentlakó részét...
2021. jún. 7. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Az én tudomásom szerint is csak 6osztályos van és elvileg a bennt lakás kötelező. De gondolom kiengednek ilyen egyéb programokra
2021. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Ez egy általános iskola és lánygimnázium

2. 1-8 ig járhatsz oda álatalánosba és ott még nincs kolesz.( itt még fiuk is vannak)

3. Gimi: lány gimi van 6 osztályos és 4 osztályos is. Kolesz nem kötelező.



Érdekesség: az odájáróknak az 1 negyede koleszos



Hasznos: én nagyon nagyon ajánlon

2023. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!