Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE Tarkaréti koliról vélemények?

BCE Tarkaréti koliról vélemények?

Figyelt kérdés
Hány ágyas szobák, hány emberre jut egy fürdő, wc, főleg a lány rész érdekelne

2021. jún. 9. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A koli teljesen fel van újítva, most fejezték be pont pár hónapja egy több éves folyamat eredményeképpen. A szobák három ágyasak, plusz szobánként van egy kagyló is. Félszintenként van egy konyha és egy fürdő, ami kb. 15-20 szoba/fürdőt jelent. Egy ilyen fürdőben egyébként három tusoló van, ezért kifejezetten ritka, hogy várni kelljen. A kolihoz tartozik valamekkora zöldterület is, illetve nagy a parkolója, mindig van hely. Hátránya viszont, hogy közel van Ferihegyhez, ezért hangosak a repülők, illetve néha hétvégéken, ha a közeli zsidó temetőben éppen temetnek valakit, akkor mindig hosszasan énekelnek, ami egy idő után szintén idegesítő tud lenni. A kollégium kint van a pics*ban, ezért 45-60 perc az út az egyetemig (a belvárosba) tömegközlekedéssel, két átszállással. Kocsival is kb. ennyi az út, ha csúcsidőben mész. Ha nem csúcsidőben autózol, akkor 20-25 perc alatt bent vagy. A díj havi 25 ezer az újonnan felvetteknek, de van valami szociális alapú ösztöndíj, ami 5-10 ezer forinttal csökkentheti ezt.


Remélem kielégítő választ adtam.

2021. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én azt szeretném kérdezni az 1-es válaszadótól, hogy pl az internetszolgáltatás hogy van? Van wifi az egész kollégium területén, vagy vezetékes a szobákban?
2021. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kérdeznék az 1. válaszadótól. Kerékpárral érdemes bejárni? Ha ennyire kint van és csúcsidőben bevan állva Bp. akkor kerékpárral egyszerűbb a bejutás?
2021. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vezetékes net van elvileg a szobákban, de kutya se használja, van wifi az egész területen.


Kerékpárral meg sem érdemes próbálni bejárni. Sose mentem még azzal, de szerintem jócskán egy óra felett lehetne beérni, arról nem is beszélve, hogy a külső kerületekből szerintem nem is nagyon vezet kerékpárút a belvárosba végig, arrafelé úton biciklizni pedig nem egy életbiztosítás. A 45-60 perces BKV út egyébként nem a forgalom miatt van, hanem a távolság és az átszállások miatt.

2021. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nagyon hasznos volt
2021. jún. 12. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!