Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz az orvosit...

Mennyire nehéz az orvosit elvégezni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg felvesznek, ezért nagyon elkezdtem parázni. Őszintén nem vagyok biztos benne, hogy bírni fogom. Sosem voltam jó tanuló és nem tartom magam valami észlénynek, a memóriám is ramaty. Nagyon félek, hogy én leszek a legbutább és hamar kibukom. Esetleg ajánlotok valamit, amit nyáron ismételni kéne, hogy ne legyek lemaradva? :(

2021. jún. 9. 18:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána picit h mi az az Imposztor-szindróma. Nagyon sokakat érint egyébként,nem csak téged,orvosin meg pláné. Csak nem nagyon beszél róla senki. A lényeg,a szerencse csak amellé tud szegődni aki tesz is érte,vakszerencséd egy huzamban sokáig nem lesz. Nyugodj meg és bízz magadban!:)
2021. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

21: épp tegnap este jutott eszembe ez a szindróma, de elfeljetettem beírni. Abszolút lehetséges, és tényleg érdemes lenne a kérdezőnek egy pszichológussal beszélnie.


Ha nem is általánosan, és minden tevékenységemben, de magamon is észreveszem ezt a fajta önbizalomhiányt. Lehet ellene tenni! :)

2021. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utána olvastam az imposztor-szindrómának, igazad lehet. Remélem minél hamarabb találok pszichológust és megoldjuk ezt a problémát :) Köszönöm a segítséget!
2021. jún. 11. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!