Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre a Csabai Andrássy...

Jövőre a Csabai Andrássy Gimnáziumba tervezek menni. Az eurofaktra szeretnék járni. Lenne pár kérdésem róla azokhoz akik oda járnak vagy jártak. Az eurofaktra tényleg csak gazdagok járnak? Mehetek az eurofaktra ha 2 éve tanulok angolt heti 3-szor?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

-Tudom, nem igen etikus(?) kiteregetni a szüleim pénzügyeit, de mindketten minimálbért keresnek, szóval nem mindenki gazdag, és így én sem vagyok "gazdag".


-Az iskola honlapján meglehet találni, hogy milyen tagozathoz mi a követelmény, de tudtommal eurofaktra csak azokat veszik fel, akik első nyelvnek tanultak angol(vagyis gondolom azokat nem fogják felvenni, akik pl. németet tanultak általánosban, de én ebben nem vagyok biztos, ezt mostanság vezették be.)


De a jó átlag mellett a felvételi az, ami fontos. És hogyha az E-be nem is vesznek fel, az A-ba(általános tagozatba) még igen.(mivel az E és A között nem sok különbség van)


-egy leendő végzős-

2021. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!