Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 27évesen egyetem, nappalin,...

27évesen egyetem, nappalin, nem cink ez? :)

Figyelt kérdés
Mérnöki terület, eddig segédmunkás voltam, de elegem van belőle,és szeretnék tanulni :)
2021. júl. 4. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Becsülendő, hogy vannak ambícióid.
2021. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most érettségiztem :) matekom és az infóm jól sikerült, vidéki egyetemről lenne szó :)
2021. júl. 4. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem cink, inkább ón :)


Viccet félretéve egyáltalán nem az, sőt! Nagyon becsüllek érte, és ezzel a normális évfolyamtársaid is így lesznek, az oktatókat pedig végképp nem érdekli, ki hány éves.


Hajrá, sok sikert!

2021. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Hát, ha nem eltartatod magad hanem 27 éves felnőtt férfiként öneltartó vagy nem gáz. Ha a szüleiddel tartatnád el magad úgy az lenne
2021. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha a szüleid tartanak el, úgysem gáz. Sok sikert!
2021. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
#4-es Van diákmunka, lehet félretett hogy megalapozza megélhetését túl keveset tudunk. Szerintem alapvetően magunkat fejleszteni megéri. Abban viszont igazad van hogy ezt nem csak önmagát érintő döntés. Ha akiket érint támogatják akkor csak ennyit mondok: Hajrá. :)
2021. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat
2021. júl. 4. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

#4 Úristen.. már miért lenne gáz, ha valakit még a szülei tartanak el ilyen idős korban? Úgy gondolom, amíg tanul, értelmes dolgot csinál, nem hülyeséget, és a szülő megteheti, addig igenis tartsa el a gyerekét, függetlenül attól, hogy hány éves!

Kérdező neked pedig sok sikert, egyáltalán nem gáz a nappali tagozat! Tanulni sosem ciki!

Én is most fogom kezdeni, nappalin, 22 évesen, és én is így éreztem, hogy kicsit ciki, de úgy gondolom, nem mindenkinek sikerül egyidőben ez az egyetem dolog, és fel kell nőni ehhez a feladathoz, ami az én esetemben most jött el.

Sok sikert!🤗

2021. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8as mert 7 évesen máraz a normális ha saját családja van az embernek és nem a papabank pénzeli. Nekem pl nem kéne olyan pasi
2021. júl. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9. Akkor lehet, hogy én nem vagyok normális pasi, de nekem 7 évesen még nem volt családom… nem kell ennyire elsietni a dolgokat, ez nem India…
2021. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!