Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » METU-ÜKT - Pénzügy és számvite...

METU-ÜKT - Pénzügy és számvitel (magyar nyelven) vélemények? (Vagy egyéb METU-s, vagy pénzügy & számvitel tapasztalatok)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A pótfelvételin Pénzügy és számvitel (magyar nyelven) képzésre szeretnék jelentkezni. A METU Pénzügy és számvitel képzéséről nem találtam véleményt. Ezért ha valakinek van tapasztalata, megosztaná velem? De egyéb METU-s és pénzügy és számvitel tapasztalatok is érdekelnek!

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. júl. 6. 19:04
A kérdező szavazást indított:
METU - ÜKT
CORVINUS
BGE-PSZK
ELTE
NJE-GTK
BME-GTK
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

SSC-be vagy a káppéemgéhez egy fkeres automatának jó leszel: METU, BGE, NJE, BME

Ha komolyabban érdekel a pénzügy: Corvinus esetleg ELTE

2021. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Az első válaszolót nyugodtan hagyd is figyelmen kívül, valószínűleg savanyú a szőlő... :) annyiban értek vele egyet, hogy a METU-t messzire kerüld el, ha olyan diplomát szeretnél, ami x év múlva is értékes lesz.
2021. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom a gagyi BGE-re jársz, és fáj az igazság, hogy beletettem a felsorolásomban.

Lehet, hogy még van egy kis neve, de már a METU is jobb nála, főleg, hogy az MNB kezdte el fejleszteni.

A BGE a Kodolányi szintjére süllyedt.

Mindenki tudja, hogy Magyarországon Közgáz=CORVINUS

2021. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

A Corvora járok, de ezzel is megerősítetted az előbbi állításom. :D


Értelmes ember nem megy a METU-ra önszántából, csak ha nem kerül be oda, ahova eredetileg menni szeretett volna, MNB ide vagy oda.

2021. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha a Corvinusra járnál, akkor nem háborodtál fel volna a kommentemre.

Nem jársz te a "Corvora" :D

2021. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ugy védeném a METU-t, ahogy te, ahelyett, hogy tájékozódsz.. Engedd el ezt barátom és hagyd a nagyokra a dolgot, mert csak hülyét csinálsz magadból. Szép napot! :)
2021. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja szóval az védés, hogy fkeres automata leszel? Te magadtól vagy ilyen sötét, vagy segít valaki? 😂😂
2021. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%

Egyetértek abban, hogy a METU és a BGE nem a jó döntés.

Próbáld meg a Corvinust vagy a BME-t. ELTE-vel kapcsolatban sokat nem tudok mondani, de én rosszat hallottam erről a karáról.

2021. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!