Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha választanátok kellene az...

Ha választanátok kellene az alábbi 3 szak közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1, Nemzetközi gazdálkodás

2, Kereskedelem és marketing

3, Gazdálkodási és menedzsment


Van arra lehetőség hogy például egy nemzetközi gazdálkodás diplomával marketing osztályon dolgoznak?

Melyikkel lehet a leggyorsabban elhelyezkedni, melyik a legizgalmasabb, melyik keres a legtöbbet?



2021. júl. 7. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Gazdálkodás-menedzsmentenre jelentkeznek a legtöbben, ezt én fixen hagynám 3. helyen.

Nem mondom, hogy éhenhalsz vele, de sokkal nagyobb lesz a jó állásokért a verseny.


A másik kettő jobb választás, és bizton állítom, hogy van ámenet a kettő közt!


Én hagynám így a sorrendem. A nemezteközi gyakorlatok sztem nagyon hasznosak lehetnek! 😁

2021. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
A Gazdálkodási és menedzsment alapszaknak önmagában nincs nagy értéke, tehát azt a 3. helyen hagynám.
2021. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Egyik sem érdekel
2021. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!